м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломничество в Фатиму по случаю 100-летия явления Богородицы

(Укр) ПЕРІОД: 06 — 20 травня  (15 днів) 
ПОЖЕРТВА: 585 €*
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Будапешт – Мілан – Ніца – Барселона – Валенсія – Лісабон – Фатіма – Ов’єдо – Люрд – Рокамандур – Берн – Прага – Вадовіце – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; 

Проща  до місць об`явлення Богородиці   ФАТІМА  —  ЛЮРД

7-21 Серпня 2014 р. Б.

Пожертва: 585 євро 

Львів-Марія Повч-Будапешт-Падуя-Мілан-Санремо-Барселона-Монсеррат-Мадрид-Фатіма-Сантьяго-де-Компостела-Сан-Себастьян-Рокамадур-Прага-Париж-Вадовіце-Львів

1 ДЕНЬ. Львів — Марія Повч.

Збір групи. Виїзд зі Львова о 7.00. Перетин угорського кордону. Прибуття до Марії Повч після обіду.

Марія Повч – це місто в Угорщині, де у  церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері.

У 1676 році один побожний чоловік замовив собі в маляра ікону Пресвятої Богородиці. Той залюбки написав її. Образ вдався, вийшов яскравим, відповідною була і його ціна. Та чоловік не мав таких грошей і відмовився від нього. Тоді ікону придбав інший і подарував греко-католицькій церкві в селі Повч. 4 листопада 1696 року в церкві, під час відправи Служби Божої, люди побачили на цьому образі сльози, які витікали з очей Пресвятої Богородиці. Тодішній єпископ запросив фахову комісію, яка ґрунтовно перевірила факт плачу і ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила. В той же час люди, які приходили до ікони зі своїми хворобами, отримали зцілення. Після того село Повч перейменували на Марію Повч, а ікону оголосили чудотворною.

Відвідини монастиря та церкви св. Михаїла. Літургія. Переїзд до готелю. Ночівля.

IMG_1244 54

2 ДЕНЬ. Будапешт.

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Будапешт. Вільний час в місті. За бажанням  відвідування термальних купалень «Сечені». Вечірні  молитви. Нічний переїзд до Італії.

Будапешт budapesht1

3 ДЕНЬ. Падуя. Мілан.

Ранішні молитви. Прибуття до Падуї. Відвідини Базиліки Святого Антонія, в якій зберігаються мощі та реліквії з земного життя Святого. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія. Опісля відвідини Кафедрального Собору Святої Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Вільний час. Переїзд до Мілану.

Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Налічує 1,3 млн. жителів. Місто відоме пінакотеками з численними шедеврами, вулицями провідних будинків моди, вишуканою італійською кухнею. Мілан – один з найбільших транспортних, промислових, ділових і фінансових європейських центрів. Друге за величиною місто Італії часто називають «неформальною столицею».

Екскурсія містом, вільний час. Послення у Готель. Нічліг.

padua milan

4 ДЕНЬ. Санремо.

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд на Лігурійське узбережжя Італії — місто Санремо, яке знаходиться за 25 км. від французького кордону і є природним продовженням знаменитої Рив’єри. Саме цю її частину називають Італійською Рив’єрою або Рив’єрою квітів, оскільки місто потопає в квітучих рослинах, і вважається одним  з найбільш респектабельних і дорогих курортів Європи.

Відпочинок на  узбережжі Лігурійського моря. Нічний переїзд до Барселони.

Basilica_di_Sant'Antonio_da_Padova sanremo

5 ДЕНЬ. Барселона. Монсеррат.

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони — столиці Каталонії, другого за величиною міста в Іспанії. Відпочинок на  узбережжі Середземного моря. Друга половина дня – переїзд до Монсеррат. Відвідини монастиря. Час на приватну молитву.

Монсеррат — бенедиктинський монастир, духовний символ і релігійний центр Каталонії і центр паломництва католиків з усього світу. Розташований 50 км від Барселони, на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву від гірської місцевості Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі в 10 х 5 км височіють тисячі вапнякових скель химерної форми.

Переїзд у готель. Нічліг.

barselona2

6 ДЕНЬ. Барселона.

Ранішні молитви. Сніданок. Екскурсійна програма містом.

Відвідини собору Святого Сімейства або Саграда Фамілія – найунікальнішої споруди Барселони, створеної Антоніо Гауді. Далі — прогулянка Парком Ґуе?ля  –  одним з найбільших парків Південної Європи (площа 17,18 га), архітектор Антоніо Гауді.  Наступний об’єкт — гора Тібідабо, що є найвищою точкою в Барселоні, і звідки розгортається розкішна панорама міста. На вершині гори височить храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.

У другій половині дня відпочинок на узбережжі Середземного моря. Нічний переїзд  до Мадриду.

barcelona_02_big

7 ДЕНЬ. Мадрид. Фатіма.

Прибуття до Мадриду. Ранішні молитви. Екскурсійна програма.

Екскурсію розпочнемо з історичного центру столиці — Східної площі Мадриду (Plaza de Oriente), що розташована між двома найважливішими спорудами: Королівським палацом (офіційна резиденція короля Іспанії Хуана Карлоса І, один із найбільших палаців Західної Європи, площа якого 135 тис. кв. м., налічує 3.418 кімнат) та Королівським театром. У центрі площі височить пам’ятник ХVII століття королю Феліпе IV. Відвідини Кафедрального собору Альмудени, покровительки Мадрида. Неподалік знаходяться залишки стіни укріпленння часів арабського панування. Прогулянка однією з головних вулиць міста ? вулицею Майор, де можна познайомитися з архітектурними пам’ятками періоду Австрійської династії.  Після обіду виїзд на Португалію.

Прибуття до Фатіми. Поселення у готель, вечеря.

Basilica_Fatima

Фатіма — містечко в Португалії з населенням 10 302 мешканців, всесвітньо відомий центр паломництва, найбільший після Ватикану релігійний центр. Тут 13 травня 1917 року троє дітей (Люсія, Жасінта  і Франціско), що пасли вівці, побачили Діву Марію. Матір Божа з’являлася перед ними 6 разів  з травня по жовтень і через дітей передавала людям свої пророцтва: про дві світові війни та створення комуністичних режимів.

Ввечері — участь у процесії Святої Вервиці. Нічліг.

8 ДЕНЬ. Фатіма.

Сніданок. Літургія. Паломницька програма у  Фатімі.

Хресна Дорога. Місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідини  будиночків,  де проживали діти. Час на приватну молитву.  Нічліг.

9 ДЕНЬ. Сантьяго-де-Компостела.

kompostella

Сніданок. Літургія. Переїзд в  третю святиню католицького світумісто Сантьяго-де-Компостела, столицю іспанського автономного округу Галісія.

В кафедральному соборі міста поховані останки апостола Якова. Саме тому місто з епохи раннього Середньовіччя є третьою святинею католицького світу (після Єрусалиму і Риму), центром католицького архиєпископства і паломництва, і кінцевим пунктом знаменитого маршруту  «Шлях Святого Якова». Вільний час для приватної молитви.

Нічний переїзд.

10 ДЕНЬ. Сан-Себастян.

Прибуття. Ранішні молитви. Огляд міста.

sanseb

Сaн-Себастьян — маленький Париж в країні Басків, одне з найкрасивіших міст Іспанії з населенням 183.000 людей. Місто засноване в 1180 р. королем Наварри Санчо Мудрим. Однією із найкрасивіших будівель міста є мерія (1887) та палац Мірамар  (Королівський палац), збудований за проектом англійського архітектора Селдена Уорена. Величною окрасою центральної частини міста є собор Буен Пастор, будівництво якого закінчилось у 1897. Місто розділене на дві частини річкою Урумеа з її дивовижними за красою мостами. Берегова лінія Сан-Себастьяну  переривається горами, утворюючи  пляжі  з дрібним білим піском у вигляді морської мушлі. Саме тут, на березі Атлантичного океану, матимемо чудову нагоду відпочити та насолодитись неповторними краєвидами.

Відпочинок на узбережжі океану.  Виїзд на Люрд. Поселення в готель.

Люрд – місце об’явлення Богородиці, визнаний центр паломництва у світі. Розташоване місто у передгір’ях Високих Піренеїв у південно-західній частині Франції, неподалік іспанського кордону. Місто налічує 15.000 мешканців і є другим за кількістю готелів в місті після Парижу.

В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця «Пані» дівчинці в печері, що стояла неподалік, і промовила до неї: «Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… » Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.  У 1933 році після чотирирічних досліджень церква визнала Люрд місцем непояснених наукою чуд, а Бернадету, котра померла на 54-році свого життя,  проголошено в соборі св. Петра в Римі  святою.

Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Нічліг.

11 ДЕНЬ. Люрд.

Сніданок. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці, настоятелем якої є о. Герман Ничак.

lourdes 4

Понад 50 років тому українські священики та віряни почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а через 20 років збудували і освятили в Люрді українську Церкву. На освячення приїхало близько 1500 вірян і багато священиків з-за океану та Європи. Посвячення довершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський, оскільки в той час Кардинал Йосип Сліпий був хворий.

Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці; можливість купелі у цілющій джерельній воді; молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття; Хресна Дорога. Екскурсія «Стежками дитинства Св. Бернадетти».

Вільний час на молитву. Нічліг.

12 ДЕНЬ. Рокамадур.

Сніданок. Літургія. Виселення з готелю. Виїзд на Рокамадур.

rokamadur-frantsiya-chast-1

Рокамадур  називають «містом однієї вулиці», оскільки тут мешкає лише близько 600 осіб. Однак це не заважає місцевим жителям зустрічати щороку по 1,5 млн. туристів! Чим же дивує Рокамадур? Неймовірно , але він вмістився на майже прямовисній скелі !

 Коли і чому скеля виявилася заселеною — сьогодні вже не скаже ніхто.   Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур, на честь якого назвали місто. Амадур з горіхового дерева  вирізав  чорну статую Мадонни з немовлям, яка є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр -Дам Рокамадура «Чорна Мадонна». В середині X ст. монахи- бенедектинці побудували на горі каплицю, а в 1105 папа Паскаль II говорив про Рокамадур не просто як про місце паломництва, але про четверте святе місце після Єрусалиму та Ватикану.

Переїзд у Париж. Поселення у готель. Нічліг.

13 ДЕНЬ. Париж.

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Літургія в  УГКЦ Святого Володимира.

01_paris_city_night_01

Пішохідна екскурсія містом. Можливість ознайомитись з основними пам’ятками Парижа:

Нотр-дам-де-Парі — один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345, де нині зберігаються реліквії Страстей Господніх. Лувр — один з  найбагатших музеїв світу. Впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу.

Вечірні молитви. Нічний переїзд у Чехію.

14 ДЕНЬ. Прага.

Приїзд до столиці Чехії – Праги.

_praga-1

Прага — одне з найгарніших європейських міст, що зберегло усю красу Середньовіччя, де кожний будинок — справжній витвір архітектурного мистецтва, який  буквально «дихає історією».

Божественна Літургія.  Оглядова екскурсія містом. Поселення у готель. Відпочинок.  Вільний час в місті. За бажанням романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з  вишуканою вечерею(25є). Повернення у готель. Нічліг.

15 ДЕНЬ. Вадовіце.

vadovice

Сніданок. Виселення з готелю.  Ранішні молитви. Переїзд до Польщі.

Прибуття до Вадовіце – Батьківщини папи Івана Павла ІІ (Кароля Войтили).

Головне місце у Вадовіце – це родинний будинок Войтилів, в якому майбутній Папа провів перші 18 років свого життя. Поруч є костел, у якому його було охрещено, а опісля молодий Кароль прислуговував тут на богослужіннях, у костелі він часто молився молодим хлопцем. Недалеко від святині – ринок і кафе, в якому папа-поляк смакував місцеві тістечка-“кремувки”.

Переїзд на кордон, прибуття до Львова.

________________________________________________________________________________________

Пожертва на проведення прощі складає  585 євро при кількості 40 осіб.

 

У пакет послуг входить:

 

  • Проїзд автобусом єврокласу
  • Медичне страхування
  • Супровід досвідченого керівника
  •  Духовний супровід священика
  • 9 ночівель у готелях
  • 9  сніданків
  • 2  вечері

 

У пакет послуг не входить:

 

  • Виготовлення шенгенської візи (35 євро)
  • Екскурсійна програма згідно маршруту (35 євро)
  • Проїзд у громадському транспорті

 

Важлива інформація:

•  Залишаємо за собою право змінювати порядок і час екскурсій або замінювати їх рівноцінними, а також змінювати готелі на  інші, відповідної категорії.

•  Паломницький  центр не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб  а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми прощі.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (33 голоси, середня оцінка 4,67 із 5)
Loading...