м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломничество в Фатиму по случаю 100-летия явления Богородицы

(Укр) ПЕРІОД: 06 — 20 травня  (15 днів) 
ПОЖЕРТВА: 585 €*
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Будапешт – Мілан – Ніца – Барселона – Валенсія – Лісабон – Фатіма – Ов’єдо – Люрд – Рокамандур – Берн – Прага – Вадовіце – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; 

Проща  до місць об`явлення Богородиці   ФАТІМА  —  ЛЮРД

7-21 Серпня 2014 р. Б.

Пожертва: 585 євро 

Львів-Марія Повч-Будапешт-Падуя-Мілан-Санремо-Барселона-Монсеррат-Мадрид-Фатіма-Сантьяго-де-Компостела-Сан-Себастьян-Рокамадур-Прага-Париж-Вадовіце-Львів

1 ДЕНЬ. Львів — Марія Повч.

Збір групи. Виїзд зі Львова о 7.00. Перетин угорського кордону. Прибуття до Марії Повч після обіду.

Марія Повч – це місто в Угорщині, де у  церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері.

У 1676 році один побожний чоловік замовив собі в маляра ікону Пресвятої Богородиці. Той залюбки написав її. Образ вдався, вийшов яскравим, відповідною була і його ціна. Та чоловік не мав таких грошей і відмовився від нього. Тоді ікону придбав інший і подарував греко-католицькій церкві в селі Повч. 4 листопада 1696 року в церкві, під час відправи Служби Божої, люди побачили на цьому образі сльози, які витікали з очей Пресвятої Богородиці. Тодішній єпископ запросив фахову комісію, яка ґрунтовно перевірила факт плачу і ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила. В той же час люди, які приходили до ікони зі своїми хворобами, отримали зцілення. Після того село Повч перейменували на Марію Повч, а ікону оголосили чудотворною.

Відвідини монастиря та церкви св. Михаїла. Літургія. Переїзд до готелю. Ночівля.

IMG_1244 54

2 ДЕНЬ. Будапешт.

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Будапешт. Вільний час в місті. За бажанням  відвідування термальних купалень «Сечені». Вечірні  молитви. Нічний переїзд до Італії.

Будапешт budapesht1

3 ДЕНЬ. Падуя. Мілан.

Ранішні молитви. Прибуття до Падуї. Відвідини Базиліки Святого Антонія, в якій зберігаються мощі та реліквії з земного життя Святого. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія. Опісля відвідини Кафедрального Собору Святої Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Вільний час. Переїзд до Мілану.

Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Налічує 1,3 млн. жителів. Місто відоме пінакотеками з численними шедеврами, вулицями провідних будинків моди, вишуканою італійською кухнею. Мілан – один з найбільших транспортних, промислових, ділових і фінансових європейських центрів. Друге за величиною місто Італії часто називають «неформальною столицею».

Екскурсія містом, вільний час. Послення у Готель. Нічліг.

padua milan

4 ДЕНЬ. Санремо.

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд на Лігурійське узбережжя Італії — місто Санремо, яке знаходиться за 25 км. від французького кордону і є природним продовженням знаменитої Рив’єри. Саме цю її частину називають Італійською Рив’єрою або Рив’єрою квітів, оскільки місто потопає в квітучих рослинах, і вважається одним  з найбільш респектабельних і дорогих курортів Європи.

Відпочинок на  узбережжі Лігурійського моря. Нічний переїзд до Барселони.

Basilica_di_Sant'Antonio_da_Padova sanremo

5 ДЕНЬ. Барселона. Монсеррат.

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони — столиці Каталонії, другого за величиною міста в Іспанії. Відпочинок на  узбережжі Середземного моря. Друга половина дня – переїзд до Монсеррат. Відвідини монастиря. Час на приватну молитву.

Монсеррат — бенедиктинський монастир, духовний символ і релігійний центр Каталонії і центр паломництва католиків з усього світу. Розташований 50 км від Барселони, на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву від гірської місцевості Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі в 10 х 5 км височіють тисячі вапнякових скель химерної форми.

Переїзд у готель. Нічліг.

barselona2

6 ДЕНЬ. Барселона.

Ранішні молитви. Сніданок. Екскурсійна програма містом.

Відвідини собору Святого Сімейства або Саграда Фамілія – найунікальнішої споруди Барселони, створеної Антоніо Гауді. Далі — прогулянка Парком Ґуе?ля  –  одним з найбільших парків Південної Європи (площа 17,18 га), архітектор Антоніо Гауді.  Наступний об’єкт — гора Тібідабо, що є найвищою точкою в Барселоні, і звідки розгортається розкішна панорама міста. На вершині гори височить храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.

У другій половині дня відпочинок на узбережжі Середземного моря. Нічний переїзд  до Мадриду.

barcelona_02_big

7 ДЕНЬ. Мадрид. Фатіма.

Прибуття до Мадриду. Ранішні молитви. Екскурсійна програма.

Екскурсію розпочнемо з історичного центру столиці — Східної площі Мадриду (Plaza de Oriente), що розташована між двома найважливішими спорудами: Королівським палацом (офіційна резиденція короля Іспанії Хуана Карлоса І, один із найбільших палаців Західної Європи, площа якого 135 тис. кв. м., налічує 3.418 кімнат) та Королівським театром. У центрі площі височить пам’ятник ХVII століття королю Феліпе IV. Відвідини Кафедрального собору Альмудени, покровительки Мадрида. Неподалік знаходяться залишки стіни укріпленння часів арабського панування. Прогулянка однією з головних вулиць міста ? вулицею Майор, де можна познайомитися з архітектурними пам’ятками періоду Австрійської династії.  Після обіду виїзд на Португалію.

Прибуття до Фатіми. Поселення у готель, вечеря.

Basilica_Fatima

Фатіма — містечко в Португалії з населенням 10 302 мешканців, всесвітньо відомий центр паломництва, найбільший після Ватикану релігійний центр. Тут 13 травня 1917 року троє дітей (Люсія, Жасінта  і Франціско), що пасли вівці, побачили Діву Марію. Матір Божа з’являлася перед ними 6 разів  з травня по жовтень і через дітей передавала людям свої пророцтва: про дві світові війни та створення комуністичних режимів.

Ввечері — участь у процесії Святої Вервиці. Нічліг.

8 ДЕНЬ. Фатіма.

Сніданок. Літургія. Паломницька програма у  Фатімі.

Хресна Дорога. Місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідини  будиночків,  де проживали діти. Час на приватну молитву.  Нічліг.

9 ДЕНЬ. Сантьяго-де-Компостела.

kompostella

Сніданок. Літургія. Переїзд в  третю святиню католицького світумісто Сантьяго-де-Компостела, столицю іспанського автономного округу Галісія.

В кафедральному соборі міста поховані останки апостола Якова. Саме тому місто з епохи раннього Середньовіччя є третьою святинею католицького світу (після Єрусалиму і Риму), центром католицького архиєпископства і паломництва, і кінцевим пунктом знаменитого маршруту  «Шлях Святого Якова». Вільний час для приватної молитви.

Нічний переїзд.

10 ДЕНЬ. Сан-Себастян.

Прибуття. Ранішні молитви. Огляд міста.

sanseb

Сaн-Себастьян — маленький Париж в країні Басків, одне з найкрасивіших міст Іспанії з населенням 183.000 людей. Місто засноване в 1180 р. королем Наварри Санчо Мудрим. Однією із найкрасивіших будівель міста є мерія (1887) та палац Мірамар  (Королівський палац), збудований за проектом англійського архітектора Селдена Уорена. Величною окрасою центральної частини міста є собор Буен Пастор, будівництво якого закінчилось у 1897. Місто розділене на дві частини річкою Урумеа з її дивовижними за красою мостами. Берегова лінія Сан-Себастьяну  переривається горами, утворюючи  пляжі  з дрібним білим піском у вигляді морської мушлі. Саме тут, на березі Атлантичного океану, матимемо чудову нагоду відпочити та насолодитись неповторними краєвидами.

Відпочинок на узбережжі океану.  Виїзд на Люрд. Поселення в готель.

Люрд – місце об’явлення Богородиці, визнаний центр паломництва у світі. Розташоване місто у передгір’ях Високих Піренеїв у південно-західній частині Франції, неподалік іспанського кордону. Місто налічує 15.000 мешканців і є другим за кількістю готелів в місті після Парижу.

В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця «Пані» дівчинці в печері, що стояла неподалік, і промовила до неї: «Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… » Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.  У 1933 році після чотирирічних досліджень церква визнала Люрд місцем непояснених наукою чуд, а Бернадету, котра померла на 54-році свого життя,  проголошено в соборі св. Петра в Римі  святою.

Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Нічліг.

11 ДЕНЬ. Люрд.

Сніданок. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці, настоятелем якої є о. Герман Ничак.

lourdes 4

Понад 50 років тому українські священики та віряни почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а через 20 років збудували і освятили в Люрді українську Церкву. На освячення приїхало близько 1500 вірян і багато священиків з-за океану та Європи. Посвячення довершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський, оскільки в той час Кардинал Йосип Сліпий був хворий.

Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці; можливість купелі у цілющій джерельній воді; молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття; Хресна Дорога. Екскурсія «Стежками дитинства Св. Бернадетти».

Вільний час на молитву. Нічліг.

12 ДЕНЬ. Рокамадур.

Сніданок. Літургія. Виселення з готелю. Виїзд на Рокамадур.

rokamadur-frantsiya-chast-1

Рокамадур  називають «містом однієї вулиці», оскільки тут мешкає лише близько 600 осіб. Однак це не заважає місцевим жителям зустрічати щороку по 1,5 млн. туристів! Чим же дивує Рокамадур? Неймовірно , але він вмістився на майже прямовисній скелі !

 Коли і чому скеля виявилася заселеною — сьогодні вже не скаже ніхто.   Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур, на честь якого назвали місто. Амадур з горіхового дерева  вирізав  чорну статую Мадонни з немовлям, яка є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр -Дам Рокамадура «Чорна Мадонна». В середині X ст. монахи- бенедектинці побудували на горі каплицю, а в 1105 папа Паскаль II говорив про Рокамадур не просто як про місце паломництва, але про четверте святе місце після Єрусалиму та Ватикану.

Переїзд у Париж. Поселення у готель. Нічліг.

13 ДЕНЬ. Париж.

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Літургія в  УГКЦ Святого Володимира.

01_paris_city_night_01

Пішохідна екскурсія містом. Можливість ознайомитись з основними пам’ятками Парижа:

Нотр-дам-де-Парі — один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345, де нині зберігаються реліквії Страстей Господніх. Лувр — один з  найбагатших музеїв світу. Впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу.

Вечірні молитви. Нічний переїзд у Чехію.

14 ДЕНЬ. Прага.

Приїзд до столиці Чехії – Праги.

_praga-1

Прага — одне з найгарніших європейських міст, що зберегло усю красу Середньовіччя, де кожний будинок — справжній витвір архітектурного мистецтва, який  буквально «дихає історією».

Божественна Літургія.  Оглядова екскурсія містом. Поселення у готель. Відпочинок.  Вільний час в місті. За бажанням романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з  вишуканою вечерею(25є). Повернення у готель. Нічліг.

15 ДЕНЬ. Вадовіце.

vadovice

Сніданок. Виселення з готелю.  Ранішні молитви. Переїзд до Польщі.

Прибуття до Вадовіце – Батьківщини папи Івана Павла ІІ (Кароля Войтили).

Головне місце у Вадовіце – це родинний будинок Войтилів, в якому майбутній Папа провів перші 18 років свого життя. Поруч є костел, у якому його було охрещено, а опісля молодий Кароль прислуговував тут на богослужіннях, у костелі він часто молився молодим хлопцем. Недалеко від святині – ринок і кафе, в якому папа-поляк смакував місцеві тістечка-“кремувки”.

Переїзд на кордон, прибуття до Львова.

________________________________________________________________________________________

Пожертва на проведення прощі складає  585 євро при кількості 40 осіб.

 

У пакет послуг входить:

 

  • Проїзд автобусом єврокласу
  • Медичне страхування
  • Супровід досвідченого керівника
  •  Духовний супровід священика
  • 9 ночівель у готелях
  • 9  сніданків
  • 2  вечері

 

У пакет послуг не входить:

 

  • Виготовлення шенгенської візи (35 євро)
  • Екскурсійна програма згідно маршруту (35 євро)
  • Проїзд у громадському транспорті

 

Важлива інформація:

•  Залишаємо за собою право змінювати порядок і час екскурсій або замінювати їх рівноцінними, а також змінювати готелі на  інші, відповідної категорії.

•  Паломницький  центр не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб  а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми прощі.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (33 голоси, середня оцінка 4,67 із 5)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: