Паломництво до Святої Землі, гору Синай (Єгипет) + відпочинок на Червоному морі

Паломництво до Святої Землі, гору Синай (Єгипет) + відпочинок на Червоному морі

ПЕРІОД:  10-19 листопада (10 днів)
ПОЖЕРТВА: 990$*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Тель-Авів – Хайфа – гора Тавор – Кана Галілейська – Каперанум – Хайфа – Вифлеєм – Єрусалим – Ейн-Керем – Витанія – Єрихон – річка Йордан – Ейлат – Мертве море – Тель-Авів – Київ – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:  (044) 541-03-60, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 9  сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 9 ночівель в готелі (2-3 особи в номері).
– чайові водієві та гідові (разом 36$ одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом 22 $ за час подорожі);

1 ДЕНЬ

13.30 год. – зустріч групи в міжнародному аеропорту «Львів», виліт о 15.50 год. Прибуття в аеропорт Бен- Гуріон (м. Тель-Авів) о 19.05 год. Трансфер автобусом у місто Вифлеєм. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ  

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто Ейлат. Поселення в готель. Відпочинок на Червоному морі. Оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. Вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ               

Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно відвідини підводної обсерваторії, занурення в океанські глибини у спеціальній субмарині (40$). Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.
Факультативно похід на гору Синай (Єгипет) (90$).

4 ДЕНЬ  

Сніданок. Виселення з готелю о 12.00 год. Переїзд  до Мертвого моря. Відпочинок. Переїзд до Вифлеєму. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ               

Сніданок. Переїзд у Єрусалим. Виїзд на Оливну гору. Церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Гефсиманський сад, Гробниця Божої  Матері, Базиліка Страстей  Господніх. Переїзд у Вифлеєм. Базиліка Різдва Христового, Каплиця ясел. Поле пастушків, Молочний грот. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ               

Сніданок. Виїзд у Єрусалим: Віа  Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього – місце розп’яття, воскресіння та вознесіння Христа. Голгофа. Кімната тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Стіна Плачу. Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.

7  ДЕНЬ              

Сніданок. Місце воскресіння Лазаря, де його воскресив Ісус Христос. Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Відновлення хресних обітів у водах Йорданських. Монастир Св. Герасима. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ               

Сніданок. Виселення з готелю.  Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна літургія.  Виїзд на екскурсію Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо.  Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

9 ДЕНЬ            

Сніданок. Виселення з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Хайфа – Храм св.Іллі. Панорама Бахайських садів. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

10 ДЕНЬ            

Сніданок. Виселення з готелю. Ліддо – гробниця Святого Юрія. Яффо прогулянка по стародавньому  місту. Камінь Андромеди, Стародавній порт, місце будівництва Ноєвого Ковчегуцерква Святого Петра. Переїзд в аеропорт Бен-Гуріон, виліт о 14:35. Приліт у Львів о 20:40 год.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 9 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 9  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві та гідові 36$ (одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 22 $ за час подорожі);

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

fragen

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн