ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР

071i4Святий Миколай Чудотворець народився у IV ст. в місті Патарі, де його стрий був єпископом. Після передчасної смерті він роздав успадкований маєток убогим.

Згодом Миколая було висвячено на священика, а невдовзі він став єпископом Мир, що в провінції Лікії у Малій Азії. Будучи жертвенним душпастирем, Миколай ревно працював над спасінням ввірених йому душ. Він з любов'ю допомагав своїм вірним у їхніх потребах. Ще за життя Господь наділив Миколая даром творення чудес. Помер Миколай у Мирах, де над його гробом поставили величну церкву. Коли місто захопили мусульмани, італійцям вдалося 1087 року перевезти його святі мощі з Мир до міста Барі в Італії.

Св. Миколай є найбільшим чудотворцем зі всіх святих. Його ікони поміщені майже на кожному іконостасі і вважаються найчисленнішими після ікон Матері Божої. З мощей св. Миколая, при яких діються численні чуда, витікає цілюще миро. З іменем св. Миколая пов'язана давня традиція: дарувати дітям у навечір'я його празника подарунки.

071i4

Святой Николай Чудотворец родился в IV в. в городе Патаре, где его дядя был епископом. После его преждевременной смерти он раздал унаследованное ним имение нищим. Впоследствии Николай был рукоположен в священники, а вскоре он стал епископом Мир, что в провинции Ликии в Малой Азии. Будучи жертвенным пастырем, Николай ревностно работал над спасением вверенных ему душ. Он с любовью помогал своей пастве в ее нуждах. Еще при жизни Господь наделил Николая даром творения чудес. Умер Николай в Мирах, где над его гробом поставили величественную церковь. Когда город захватили мусульмане, итальянцам удалось в 1087 г. перевезти его святые мощи из Мир в город Бари в Италии. Св. Николай является крупнейшим чудотворцем из всех святых. Его иконы помещены почти на каждом иконостасе и считаются самыми многочисленными после икон Матери Божией. Из мощей св. Николая, при которых происходят многочисленные чудеса, истекает целебное миро. С именем св. Николая связана давняя традиция: дарить детям накануне его праздника подарки.

https://apotek-norsk24.com/generisk-cialis-online-uten-resept/

Актуальні паломництва