Каппадокія: мрія мандрівників

Каппадокія: мрія мандрівників

Каппадокія. Не лише таємниче та загадкове слово, а і мрія багатьох мандрівників. У 2019 році в Міністерстві туризму зазначили, що цей турецький регіон побив абсолютний рекорд зростання відвідуваності туристами. За півроку кількість мандрівників зросла на 21% у порівнянні з аналогічним періодом 2018-го року.
Мрія може стати реальністю.
І ця мрія може стати реальністю для Вас. Вже 14-18 листопада Патріарший паломницький центр УГКЦ організовує паломництво до центральної області Туреччини. Регіон Каппадокія славиться своєю багатою історією. Зокрема там розташовані 600 храмів, побудованих у різні періоди. Кожен із них передає молитовний досвід минулих поколінь.
Що таке паломництво?
Паломництво – це завжди зустріч. Як і будь-яка мандрівка, паломництво є знайомством із новими місцями, досвідом життя людей та їх культурою. Також це зустріч із різними подорожніми, які об’єднані однією метою. Відтак тісні зв’язки дружби та спільності можуть тривати і після подорожі.
Зустрінь у Каппадокії себе!
Кожна мандрівка – це зустріч із собою. Ми покидаємо свою “зону комфорту” та бачимо себе із іншої перспективи. І найголовніше, це момент зустрічі із Богом! У Святому Письмі є досвід багатьох біблійних персонажів, до яких Господь промовляв у мандрах. Інколи Бог сам кликав людей у мандрівку, як це було із Авраамом. Вирушаючи у паломництво, важливо відкрити свій слух на голос Бога. Дозвольте Богові запросити себе у спільну мандрівку. Саме так ми переживаємо свою віру.
Куди ми їдемо?
Отож, що це за така terra incognita? Регіон Каппадокія – невелике плато, що знаходиться на висоті 1000 метрів над рівнем моря в центральній частині Туреччини. Воно оточене горами Ерджяс, Хасан та Гьоллюдаг. Саме ці колишні вулкани приблизно 70 тисяч років тому своїми виверженнями створили неймовірні рельєфи. Сьогодні  це пагорби із застиглого сірого попелу, нерівні, ніби зубаті, фіолетові плити, гладкі, різних відтінків охри, пологі виступи, білі туфові скелі й чорні базальтові стовпи. Фантастично! Разом усе це розмаїття створює унікальне видовище, яке можна оглянути із повітряної кулі. Щоранку у небо над Каппадокією підіймається від 20 до 150 куль.
Національний парк Гьореме
Ще однією туристичною візитівкою Каппадокії є національний парк Гьореме з однойменним селищем неподалік. У тутешньому музеї під відкритим небом можна віднайти скельні церкви та монастирі, із унікальними фресками на стінах. Датовані ці святині XI століттям. Загалом у музеї є двадцять вирубаних у скелях церков, для туристів відкриті вісім із них. Найвідомішою є Karanlık Kilise – «темна церква». Саме ці місця стануть для Вас моментами зустрічі із своїм Творцем та справжньої переміни життя.
Як потрапити у паломництво до Каппадокії?
Патріарший паломницький центр УГКЦ пропонує Вам духовну мандрівку на п’ять днів із 14 по 18 листопада. Маршрут паломництва включає переліт комфортабельним літаком зі Львова і там завершується. Вартість – всього 395€.
Більше детальну інформацію Ви можете отримати у зручний для Вас час за телефонами: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79. Ми допоможемо Вам здійснити Вашу мрію.
Гайда із нами у глибини свого серця на зустріч із загадковою Каппадокією!

Related Blogs

Паломницька подорож українців на Святу Землю [5-12 травня 2023]
Дорогі в Христі! Проща до Святої Землі  – один з найефективніших способів відкрити для себе сакраментальну якість Богом сотвореного світу та людини. Проща до Святої Землі завжди оживляє у серці...
Posted by admin | 12.03.2023
Проща до місця об’явлення Богородиці у Люрді з нагоди 63-о міжнародного військового паломництва [8 -17 травня 2023]
Лагевніки - Прага – Париж - Невер - Люрд – Монпельє – Сан Ремо – Грац - Вадовіце Період: 8 -17 травня 2023 року Загальний кілометраж - 5550 км Пожертва:...
Паломництво до Гошева, Борислава та Дрогобича
Записатися в паломництво 07:00 - Збір та виїзд до Гошева. 09:30 – Прибуття до Гошівського монастиря. Розповідь про монастир на Ясній Горі, Божественна Літургія. Василіянський монастир Преображення Господнього – греко-католицький...