Паломницькі святині на Львівщині відвідали переселенці зі східних та центральних областей України

Цими вихідними, 28 та 29 травня, Патріарший паломницький центр УГКЦ продовжив паломництва для вимушено переміщених осіб за підтримки донорів та Патріаршої фундації «Мудра Cправа».

Для всіх учасників великим відкриттям стало містечко Жовква на півночі Львова, багате на культурні, історичні та духовні памятки. Паломників радо зустріли у Монастирі Різдва Христового Отців Василіян, де монахи з перших днів війни приймають у себе переселенців зі східних областей України.

Панораму всього міста ми мали змогу оглянути з вежі міської ради. Маршрут паломників пролягав до Крехівського монастиря, де для гостей обителі провели спільний молебень та нагодували поживним обідом. Паломники пройшли до печерної церкви та каплиці Пресвятої Богородиці при джерелі. Дорогою до Львова над автобусом сяяла дощова веселка, яку всі сприйняли як добрий знак для здійснення всіх гарних помислів цього чудового дня.

Друга група в неділю, 29 травня, попрямувала до українських Карпат. По дорозі мали змогу оглянути маловідомий Пнівський замок з неймовірним краєвидом на гори та м. Надвірна.

У Яремчі прочани пізнавали історію та сучасний устав ченців-студитів у Монастирі св. Іллі. Опісля паломники спустились до водоспаду Пробій, а по обіді знайомилися з колоритним містом Коломия.

Дуже тепло пройшли зустрічі зі священниками собору Преображення Господнього та церкви Благовіщення Пресвятої Діви Марії. Хотілось якщо не залишитись тут на довший час, то принаймні обов’язково повернутися в майбутньому!

Радимо переглянути

20.11.2022
«Я постановляю жити щодня краще»: Йосафата Гордашевська – свята із українською душею
«Квіття мертве без розуму й пізнання. На якій фабриці роблять матерію для тієї квітки? Всемогучість Божа якими фарбами розмальовує їх і тінить, зливає гармонійно барви? Де виробляють такі парфуми, що...
20.11.2022
Молитви до Святого Архистратига Михаїла у час війни
Будь-яка війна намагається затемнити нашу людяність; будь-яка війна через свою жорстокість, безпощадність та постійне насилля намагається затемнити образ Божий, на який ми сотворені. І лише близькі та щирі відносини з...
27.09.2022
7 порад паломнику, що вирушає до Зарваниці
Марійський духовний центр «Зарваниця» - найпопулярніше місце молитви Української Греко-Католицької Церкви. Той, хто хоча б раз тут побував, обов’язково повертається знову. Адже тутешнє розмаїття святинь - храми, чудотворні ікони, цілюще...