Патріарший паломницький центр евакуював матерів з дітьми завдяки Патріаршій фундації «Мудра справа» та анонімним доброчинцям

Завдяки партнерству з іншими міжнародними організаціями евакуація людей із найбільш небезпечних областей України, яку здійснює Патріарший паломницький центр УГКЦ у тісній співпраці із Патріаршою фундацією «Мудра справа» та небайдужими доброчинцями, має багато сторін.

Вже вдруге команді та волонтерам Патріаршого паломницького центру вдалося створити програму для 50-ти евакуйованих осіб зі східних та південних регіонів з поселенням у Польщі. Власник кількох приватних готелів у Польщі, який вирішив залишитися анонімним, облаштував комфортні для проживання місця і забезпечив якісним харчуванням усіх прибулих. Фонд «Operation Aid», у свою чергу, організував супровід по Польщі.

«Тішимось, що тут сім‘ї почувають себе у цілковитій безпеці та мають все необхідне, щоб налаштувати своє життя на новий лад: оформлюють документи, готуються до школи та  шукають роботу», – розповідає менеджерка Патріаршого паломницького центру Альбіна Бріліантова.

Водночас вона підкреслює, що маршрут за кордон ускладнений пересадкою на інший транспорт та пішим переходом через кордон, тому усій команді доводиться “трішки тягнути дорожні сумки та допомагати матерям із малюками, які часто навіть не були забезпечені дитячими візочками. – На щастя, – каже координаторка, – митні служби та волонтери на кордоні готові включатись у процес допомоги на кожному кроці”.

«Особливо приємними є слова подяки від людей, які були змушені покинути свої рідні домівки. Часто ніхто із них не є готовий до приготованого на дорогу харчування, до щирої опіки командою супроводу і до гарних умов проживання пансіонного типу», – зазначає менеджерка центру.

Наприкінці, Альбіна Бріліантова від імені усієї команди Патріаршого паломницького центру висловила слова вдячності гостинним друзям з Польщі та побажала «всім нашим пасажирам, – а вони точно стали нашими після двох днів спільної подорожі, – якнайшвидше повернутись до мирного життя на своїй землі!»

Нагадуємо, що Патріарший паломницький центр УГКЦ завдяки Патріаршій фундації «Мудра справа» та підтримці різних доброчинців продовжує здійснювати евакуаційні рейси із південних та східних регіонів нашої держави у більш безпечні місця, зокрема і за кордон.

Радимо переглянути

20.11.2022
«Я постановляю жити щодня краще»: Йосафата Гордашевська – свята із українською душею
«Квіття мертве без розуму й пізнання. На якій фабриці роблять матерію для тієї квітки? Всемогучість Божа якими фарбами розмальовує їх і тінить, зливає гармонійно барви? Де виробляють такі парфуми, що...
20.11.2022
Молитви до Святого Архистратига Михаїла у час війни
Будь-яка війна намагається затемнити нашу людяність; будь-яка війна через свою жорстокість, безпощадність та постійне насилля намагається затемнити образ Божий, на який ми сотворені. І лише близькі та щирі відносини з...
27.09.2022
7 порад паломнику, що вирушає до Зарваниці
Марійський духовний центр «Зарваниця» - найпопулярніше місце молитви Української Греко-Католицької Церкви. Той, хто хоча б раз тут побував, обов’язково повертається знову. Адже тутешнє розмаїття святинь - храми, чудотворні ікони, цілюще...