Патріарший паломницький центр УГКЦ провів паломництва до Зарваниці для внутрішньо переміщених осіб

Патріарший паломницький центр УГКЦ провів паломництва до Зарваниці для внутрішньо переміщених осіб

У межах благодійного проекту за підтримки донорів та Патріаршої фундації «Мудра Cправа» 21 та 22 травня 2022 року Патріарший паломницький центр УГКЦ провів паломництва до Зарваниці для внутрішньо переміщених осіб.

Вихідці з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської, Херсонської, Київської областей, які тимчасово мешкають у прихистках міста Львова, побували у Маріїнському духовному центрі Зарваниця.

Для багатьох це перше паломництво у їхньому житті, тому духівники, які супроводжували поїздку, акцентували увагу на найпростіших речах та на питаннях, які сьогодні тривожать кожного.

Обидві групи взяли участь у молебні, відвідали собор, поклонились іконі Зарваницької Матері Божої, пройшли Хресною дорогою до комплексу Український Єрусалим та Свято-Троїцького монастиря отців-студитів, а найвідважніші здійснили оздоровче купання у купелі Святої Анни.

У ці непрості часи ми допомагаємо зраненим відчути присутність Бога, доторкнутися до святинь та знайти розраду. Паломники відчувають в собі нові сили підтримувати своїх близьких.

Сподіваємося, що досвід паломництва стане для них доброю традицією.

pilgrimage.in.ua

Related Blogs

Паломницька подорож українців на Святу Землю [5-12 травня 2023]
Дорогі в Христі! Проща до Святої Землі  – один з найефективніших способів відкрити для себе сакраментальну якість Богом сотвореного світу та людини. Проща до Святої Землі завжди оживляє у серці...
Posted by admin | 12.03.2023
Проща до місця об’явлення Богородиці у Люрді з нагоди 63-о міжнародного військового паломництва [8 -17 травня 2023]
Лагевніки - Прага – Париж - Невер - Люрд – Монпельє – Сан Ремо – Грац - Вадовіце Період: 8 -17 травня 2023 року Загальний кілометраж - 5550 км Пожертва:...
Паломництво до Гошева, Борислава та Дрогобича
Записатися в паломництво 07:00 - Збір та виїзд до Гошева. 09:30 – Прибуття до Гошівського монастиря. Розповідь про монастир на Ясній Горі, Божественна Літургія. Василіянський монастир Преображення Господнього – греко-католицький...