Патріарший паломницький центр УГКЦ провів паломництва до Зарваниці для внутрішньо переміщених осіб

У межах благодійного проекту за підтримки донорів та Патріаршої фундації «Мудра Cправа» 21 та 22 травня 2022 року Патріарший паломницький центр УГКЦ провів паломництва до Зарваниці для внутрішньо переміщених осіб.

Вихідці з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської, Херсонської, Київської областей, які тимчасово мешкають у прихистках міста Львова, побували у Маріїнському духовному центрі Зарваниця.

Для багатьох це перше паломництво у їхньому житті, тому духівники, які супроводжували поїздку, акцентували увагу на найпростіших речах та на питаннях, які сьогодні тривожать кожного.

Обидві групи взяли участь у молебні, відвідали собор, поклонились іконі Зарваницької Матері Божої, пройшли Хресною дорогою до комплексу Український Єрусалим та Свято-Троїцького монастиря отців-студитів, а найвідважніші здійснили оздоровче купання у купелі Святої Анни.

У ці непрості часи ми допомагаємо зраненим відчути присутність Бога, доторкнутися до святинь та знайти розраду. Паломники відчувають в собі нові сили підтримувати своїх близьких.

Сподіваємося, що досвід паломництва стане для них доброю традицією.

pilgrimage.in.ua

Радимо переглянути

20.11.2022
«Я постановляю жити щодня краще»: Йосафата Гордашевська – свята із українською душею
«Квіття мертве без розуму й пізнання. На якій фабриці роблять матерію для тієї квітки? Всемогучість Божа якими фарбами розмальовує їх і тінить, зливає гармонійно барви? Де виробляють такі парфуми, що...
20.11.2022
Молитви до Святого Архистратига Михаїла у час війни
Будь-яка війна намагається затемнити нашу людяність; будь-яка війна через свою жорстокість, безпощадність та постійне насилля намагається затемнити образ Божий, на який ми сотворені. І лише близькі та щирі відносини з...
27.09.2022
7 порад паломнику, що вирушає до Зарваниці
Марійський духовний центр «Зарваниця» - найпопулярніше місце молитви Української Греко-Католицької Церкви. Той, хто хоча б раз тут побував, обов’язково повертається знову. Адже тутешнє розмаїття святинь - храми, чудотворні ікони, цілюще...