Розвіюючи смуток, готуємося до світлого празника Різдва Христового

Розвіюючи смуток, готуємося до світлого празника Різдва Христового

Цими днями завершилася паломницька поїздка Містерія Різдвяної Європи для матерів та родин, котрі втратили своїх близьких у зоні бойових дій на Сході України. Патріарший паломницький центр організував та частково профінансував її спільно з Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Протягом шести днів подорожі паломники з екскурсійною програмою відвідали європейські столиці: Будапешт (Угорщина), Відень (Австрія), Прага (Чехія), Братислава (Словаччина). Також мали нагоду побувати на різдвяних ярмарках, зокрема у Дрездені, який вважається найдавнішим у Європі. Прочани також відвідали паломницькі місця в м. Марія Повч (Угорщина) та м. Ченстохова (Польща) де підносили свої молитви і зітхання до Богородиці перед ЇЇ чудотворними іконами.

Подорожуючі мали нагоду поглибити своє духовне життя завдяки наукам духівника. Прочани слухали про важливість прощення, разом з священиком роздумували над двома Заповідями Любові. Спілкувалися про роль молитви, Божественної Літургії і Пресвятої Євхаристії в житті християнина і відтак разом молилися в дорозі і в місцевих храмах.

Задумом паломницької поїздки було знайомство з передріздвяними традиціями європейських міст і підготовка паломників до Різдвяних свят.  Поїздка мала на меті хоч на кілька днів розвіяти смуток, підтримати, побути поруч і подарувати позитивні емоцій родинам загиблих героїв.

Відгуки учасників поїздки:

Алла
Завдяки паломницькому туру, ми, родини загиблих воїнів АТО, мали багато часу для молитов та спілкування, мали змогу доторкнутися до багатьох святинь. Завдяки проповідям отця наші зранені душі мали змогу отримати потужну підтримку.

Людмила
Моя перша паломницька подорож. Найбільше враження – Марія Повч, де я вперше в житті відчула ласку Божої Матері. Тільки заради цього був сенс їхати в паломництво.

Владислава
За цю маленьку подорож ми отримали дуже багато. Ця екскурсія дала змогу нам зрозуміти себе, зрозуміти, що Бог завжди з нами.

Тетяна
Хочу подякувати усім організаторам від себе особисто та, я надіюсь, від усієї групи, за цю казку. За позитивні емоції, яких нам так не вистачає в повсякденному житті.

Світлана
Приєднуються до всіх теплих слів подяки. Подорож справді була чудова. Стільки вражень за 6 днів, просто неймовірно! Думаю, що для таких поранених душ, як наші, це була найкраща подорож, яку тільки можна організувати.

***

Збагачуйтеся духовно з нами!

Related Blogs

Паломницька подорож українців на Святу Землю [5-12 травня 2023]
Дорогі в Христі! Проща до Святої Землі  – один з найефективніших способів відкрити для себе сакраментальну якість Богом сотвореного світу та людини. Проща до Святої Землі завжди оживляє у серці...
Posted by admin | 12.03.2023
Проща до місця об’явлення Богородиці у Люрді з нагоди 63-о міжнародного військового паломництва [8 -17 травня 2023]
Лагевніки - Прага – Париж - Невер - Люрд – Монпельє – Сан Ремо – Грац - Вадовіце Період: 8 -17 травня 2023 року Загальний кілометраж - 5550 км Пожертва:...
Паломництво до Гошева, Борислава та Дрогобича
Записатися в паломництво 07:00 - Збір та виїзд до Гошева. 09:30 – Прибуття до Гошівського монастиря. Розповідь про монастир на Ясній Горі, Божественна Літургія. Василіянський монастир Преображення Господнього – греко-католицький...