23 червня 1888 р., саме перед Різдвом Івана Хрестителя в с. Криве у хатині побожного селянина Іллі Мостового сталося диво. В його прабатьківській родинній хатині на стіні роками висіла ікона Серця Христового. Ця ікона ймовірно походженням із василіанського монастиря, що з другої половини ХVІІ ст.. по1739 р. існував неподалік села.
Вся велика родина Іллі часто молилася перед цим образом. Саме в цей день, його донька Марія, заколисуючи дитину побачила ікону Христа Чоловіколюбця у надзвичайному світлому пресвітлому сяйві. Злякавшись небаченого досі дива - ікони Ісуса Христа в сяйві, вона побігла розповісти про це матері, яка була на той час на подвір’ї. Через де якийсь час про диво у хатині Іллі Мостового знало все село. Селяни, які не раз бачили цей образ – диву дивувалися- побачивши ікону Ісуса Христа в незвичайному сяйві і молилися. З часом, коли розповіді про чудо в с. Криве набули широкого розголосу то до ікони Христа Чоловіколюбця стали приходити люди з ближчих і дальших сіл і країв щоб з вірою у серці в молитвах випросити для себе і своїх рідних та близьких допомоги та втіхи у різних потребах, нещастях і терпіннях земного життя.
Через де якийсь час парох села о. Діонісій Дияковський разом з війтом Михайлом Швалюком поїхали до Львова до митрополичої адміністрації митрополита Сильвестра Сембратовича і просили надіслати відповідну духовну комісію по такому досі небаченому випадку із іконою. Але комісія в с. Криве так і не приїхала, по причині занятості митрополичої адміністрації підготовкою Львівського Провінційного Собору. Лише була настанова про необхідність перенесення ікони Ісуса Христа із хатини до церкви. Образ урочисто із процесією перенесли до церкви і поставили його в правому бічному престолі. Через деякись час коштом селян було виготовлено срібні шати для Кривецької чудотворної ікони Христа Чоловіколюбця.
Із 1989 р. з благословення митрополита Сильвестра Сембратовича в с. Криве щорічно 7 липня (Різдво Івана Хрестителя), 21 вересня (Різдво Пресвятої Богородиці) відбувалися і тепер відбуваються величаві відпусти. Сьогодні звідусіль приходять прочани –паломники, щоб взяти участь у відпустових урочистостях і одержати ласку від чудотворної ікони Серця Христового.
23 июня 1888 г, как раз перед Рождеством Иоанна Крестителя в с. Кривое, в хижине набожного крестьянина Ильи Мостового произошло чудо. В его прародительской семейной хате на стене годами висела икона Сердца Христова. Эта икона вероятно происхождением из василианского монастыря, который со второй половины XVII в .по 1739 г. существовал близ села. Вся большая семья Ильи часто молилась перед этим образом. Именно в этот день, его дочь Мария, убаюкивая ребенка, увидела икону Христа Человеколюбца в чрезвычайном светлом пресветлом свете. Испугавшись невиданного доселе чудеса - иконы Иисуса Христа в свете, она побежала рассказать об этом матери, которая была в то время во дворе. Через некоторое время о чуде в хижине Ильи Мостового знало все село. Крестьяне, которые не раз видели этот образ - диву давались увидев икону Иисуса Христа в необычном свете и молились. Со временем, когда рассказы о чуде в с. Кривое получили широкую огласку, то к иконе Христа Человеколюбца стали приходить люди из ближайших и дальнейших сел и краев, чтобы с верой в сердце в молитвах выпросить для себя и своих родных и близких помощи и утешения в разных нуждах, несчастьях и страданиях земной жизни. Через некоторое время священник села о. Дионисий Дияковский вместе с войтом Михаилом Швалюком поехали во Львов в митрополичью администрацию митрополита Сильвестра Сембратовича и просили выслать духовную комиссию по такому еще невиданному случаю с иконой. Но комиссия в с. Кривое так и не приехала, по причине занятости митрополичьей администрации подготовкой Львовского провинциального Собора. Только была установка о необходимости переноса иконы Иисуса Христа из хижины в церковь. Образ торжественно с процессией перенесли в церковь и поставили его в правом боковом престоле. Через некоторое время на средства крестьян были изготовлены серебряные одежды для Кривецкой чудотворной иконы Христа Человеколюбца. С 1989 года по благословению митрополита Сильвестра Сембратовича в с. Кривое ежегодно 7 июля (Рождество Иоанна Крестителя), 21 сентября (Рождество Пресвятой Богородицы) происходили и теперь происходят великие отпущения. Сегодня отовсюду приходят паломники, чтобы принять участие в паломнических торжествах и получить милости от чудотворной иконы Сердца Христова.