Ця ікона здавна находилася в домі о. Олексія Липинського. як сімейна реліквія.
В день св. Архангела Михаїла 1755 р. на іконі появилися каплі крові. Першим побачили кров на Христі діти і сказали про це няні, Праксиді Красовскій, а потім й батькові . На іконі чітко проступали чотири свіжі каплі крові. Бачили каплі крові на іконі багато місцевого люду, і серед них о. Ізидор Бернацький, латинський парох зі Зборова і о. Іван Кульматицький парох із Присівців. Про це повідомили Львівський ординарій, який вислав духовну комісію, щоб дізнатись в очевидців чуда всю правду, про чудотворні дійства.
Ця духовно-світська комісія досліджували феномен кровоточення ікони і перепитали під присягою всіх очевидців цього чудотворного дійства. Відповідно до рішень цієї комісій Львівський єп. Лев Шептицький своєю Грамотою від 10 січня 1757 р. проголосив її чудотворною і наказав її урочисто перенести до церкви. Її урочисто перенесли до церкви.
Вона була встановлена на великому престолі. Цією ж грамотою було запроваджено такі відпусти: на Різдво св.. Івана Хрестителя,в день св.. ап. Петра й Павла, на Преображення Господнього, в день Різдво Пресвятої Богородиці, в день Успіння Пресвятої Богородиці, на Воздвиження Чесного і Животворящого Христа. Правдивість чудес ікони підтверджували і підтверджують численні дари –воти, які прикрашають її.
До ікони із давніх часів горнулися і сьогодні горнуться богомільні люди, слава про неї і великі чудеса линула і лине по всій околиці.
Эта икона издавна находилась в доме о. Алексея Липинского как семейная реликвия. В день св. Архангела Михаила 1755 г. на иконе появились капли крови. Первым увидели кровь на Христе дети и сказали об этом няне, Праксиде Красовской, а затем и отцу. На иконе четко проступали четыре свежие капли крови. Видели капли крови на иконе много местных жителей, и среди них о. Исидор Бернацкий, латинский священник из Зборова и о. Иван Кульматицкий настоятель из Присовцев. Об этом сообщили в Львовский ординарий, который выслал духовную комиссию, чтобы узнать у очевидцев чуда всю правду, о чудотворных действах. Эта духовно-светская комиссия исследовала феномен кровоточения иконы и расспросили под присягой всех очевидцев этого чудотворного действия. В соответствии с решениями этой комиссий Львовский епископ Лев Шептицкий своей Грамотой от 10 января 1757 г. провозгласил ее чудотворной и приказал ее торжественно перенести в церковь. Ее торжественно перенесли в церковь. Она была установлена на большом престоле. Этой же грамотой было введено такие отпущения: на Рождество св. Иоанна Крестителя, в день св. ап. Петра и Павла, на Преображение Господне, в день Рождества Пресвятой Богородицы, в день Успения Пресвятой Богородицы, на Воздвижение Честного и Животворящего Христа. Правдивость чудес иконы подтверждали и подтверждают многочисленные дары - воты, которые украшают ее. К иконе с давних времен тянулись и сегодня льнут богомольные люди, слава о ней и больших чудесах несется по всем окрестностям.