Дух Римської імперії

Дух Римської імперії

Від Амальфі до Пізи
Бути в одному лиш Римі – ще не означає бути в Італії. Ця поїздка – найрізноманітніша Італія: від маленького та стародавнього Асижу – до величної Флоренції; від людної Пізи – до міста, де застиг час – Помпей. Маршрут краси та контрастів. Міста, які створила людина, та які зруйнувала природа. Та ще й літаком зі Львова!
1 день
Переліт Львів – Неаполь
Трансфер в готель, поселення.
2 день

Цей день – абсолютний естетичний шок! Найчарівніші узбережжя Італії готові показати себе у всій красі! Узбережжя Амальфі та Соренто.

Узбережжя Амальфі знають у всьому світі, це найкрасивіше і найвідоміше узбережжя Італії, воно включає в себе відомі на весь світ селища – Амальфі і Позітано.
Амальфітанське узбережжя славиться своїми природними ландшафтами: дикою і недоторканою природою, яка вітає багатьох туристів протягом усього року. Захоплюючий краєвид містить в собі частинки світового мистецтва, історії та культури. Дана частина італійського регіону Кампанья включена в Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Позмагатися у красі з Амальфі легко може Соренто – невеличке місто на Неаполітанському півострові, що рясно вкрите апельсиновими та лимонними садами та практично всюди має вихід до моря. З набережних відкриваються приголомшливі види на вулкан Везувій та Неаполь

Ще одним плюсом цих містечок є близькість до руїн стародавнього міста – Помпеї. Міста, де час зупинився після виверження вулкану у 79 році. Проблем додала величезна хмара попелу, яка накрила місто, тим самим “законсервувала” всіх і все, що було там. Сьогодні Помпеї – невеличке Італійське містечко із музеєм під відкритим небом на околиці.

Переїзд на нічліг до Неаполя.

3 день

Саме тут “народився” рецепт піц марінера та маргарита. Напевно, їх обов’язково треба тут скуштувати. Та крім цього Неаполь – дуже цікаве місто, де з будь-якої точки видно грізний Везувій, який ніяк не засне. Час на обід. Переїзд до Монте-Кассіно. Екскурсія.

Родзинкою міста є найстаріший монастир Європи, закладений засновником ордену бенедиктинців – Св. Бенедиктом. Абатство розташоване на пагорбі, що підноситься над містечком Кассіно. Монастир повністю реконструйований і повторює середньовічний вигляд. З вершини відкривається приголомшливий краєвид на місто.

Переїзд на нічліг біля Риму.

4 день
Відвідини Ватиканського музею (25Є вхід + 2Є аудіосистема музею), Ватикану та Базиліки св. Петра.Базиліка — католицька базиліка, найбільша споруда Ватикану та найбільша християнська церква у світі. Входить у десятку найвищих церков світу, є однією із чотирьох патріарших базилік Рима та обрядовим центром Католицької церкви.Після смачної італійської піци продовжуємо нашу прогулянку Римом. Ідемо до славнозвісного фонтану ді Треві, роззявлюємо рот від подиву, кидаємо монетки, щоб знову повернутись і біжимо на Пяца Навона. А згодом побачимо Пантеон. Так, ту саму будівлю, де дірка у стелі. Можливо, дізнаємось для чого вона і що роблять, коли починає падати дощ.Нічліг біля Риму
5 день
Екскурсія містом розпочнеться з базиліки Санта Кроче. Саме там зберігаються уламки Хреста Христового, знайденого царицею Єленою в Єрусалимі: цвях, два шипи з тернового вінка та залишки дошки з написом I.N.R.I., прибитої до хреста.

Побачимо Лятеранську Базиліку, Колізей (ззовні), оглянемо Форум Романум (з оглядового майданчику) та трішки осліпнемо від краси та білизни Пяца Венеція. Виїзд до Базиліки св. Павла – однією із чотирьох папських базилік. Саме тут на стінах Ви побачите портрети усіх Пап.Собор був знищений пожежею в 1823 році, але чудова мозаїка V століття дивом вціліла. У 1840 році собор був відновлений за старими кресленнями, але при цьому був збудований новий мозаїчний фасад. Він являє собою суцільне сяйво золота, фарб і кольору.

15:00 виїзд з Рима до Асижу. Якщо хочете відчути себе, ніби на зйомках фільму про Середні віки – Вам сюди! Адже все місто виглядає, як декорація! Практично кожна будівля – з каменю, а місцеві жителі всіляко прикрашають екстер’єр.

Переїзд на нічліг до міста Перуджя.

6 день

Таак! Нарешті Ви зможете зробити фото “я тримаю Пізанську вежу”!

Піза — це тихе провінційне університетське місто, яке славиться своїми художніми та архітектурними скарбами. Місто зберегло більшу частину контуру старовинних стін і унікальну історичну атмосферу. Піза відрізняється насамперед чудовою групою будинків на площі П’яцца дель Дуомо, яка також називається Площею Чудес.

Сієну багато хто вважає одним з найкрасивіших середньовічних міст Італії, яке не тільки зберегло оригінальне історичне ядро, а й атмосферу. Це стародавнє місто, засноване за легендою Ремом, в Часи Середньовіччя щосили змагалося з Флоренцією. Історичний центр є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд на нічліг біля Флоренції

7 день

Цього дня ми знайомимося з перлиною Італії – Флоренцією. Піша екскурсія триватиме 2-3 години, за які ми встигнемо сповна насолодитися архітектурою, краєвидами та атмосферою колиски ренесансу.

Нічліг у Флоренції.

8 день
Ранній виїзд у аеропорт Чампіно у Римі. Переліт Рим – Львів

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– авіаперельоти;
– медичне страхування;
– оглядові екскурсії по програмі;
– супровід керівника групи;
– оренда та перевезення автобусом, пальне, платні дороги;
– комфортабельний автобус по території Італії;
– ночівлі в готелях зі сніданками.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– Марметанська в’язниця вхід 5Є;
– Ватиканський музей 25Є вхід + 2Є аудіосистема;
– Базиліка Климента вхід 5Є;
– Катакомби св. Калліста вхід 8Є;
– Accademia Gallery вхід 22.5Є;
– Uffizi Galery вхід 12Є;
– Міланський Собор приблизно 12Є з особи + гід 100Є на групу;
– Санта Марія делла Грація вхід 10Є;

Related Blogs

Паломницька подорож українців на Святу Землю [5-12 травня 2023]
Дорогі в Христі! Проща до Святої Землі  – один з найефективніших способів відкрити для себе сакраментальну якість Богом сотвореного світу та людини. Проща до Святої Землі завжди оживляє у серці...
Posted by admin | 12.03.2023
Проща до місця об’явлення Богородиці у Люрді з нагоди 63-о міжнародного військового паломництва [8 -17 травня 2023]
Лагевніки - Прага – Париж - Невер - Люрд – Монпельє – Сан Ремо – Грац - Вадовіце Період: 8 -17 травня 2023 року Загальний кілометраж - 5550 км Пожертва:...
Паломництво до Гошева, Борислава та Дрогобича
Записатися в паломництво 07:00 - Збір та виїзд до Гошева. 09:30 – Прибуття до Гошівського монастиря. Розповідь про монастир на Ясній Горі, Божественна Літургія. Василіянський монастир Преображення Господнього – греко-католицький...