Патріарший паломницький центр евакуює домашніх улюбленців, щоб возз’єднати їх з родинами

Патріарший паломницький центр евакуює домашніх улюбленців, щоб возз’єднати їх з родинами

Патріарший паломницький центр за підтримки Патріаршої фундації «Мудра справа» та благодійників продовжує здійснювати евакуацію населення східних та південних регіонів України в безпечніші місця. Щотижня чотирьма рейсами вивозиться понад 250 осіб. Проте, не тільки  людям надається підтримка на перевезення та поселення. Вже 5 місяців поспіль команда Паломницького центру залюбки бере «на борт» тварин, які також потребують […]

Патріарший паломницький центр за підтримки Патріаршої фундації «Мудра справа» та благодійників продовжує здійснювати евакуацію населення східних та південних регіонів України в безпечніші місця.

Щотижня чотирьма рейсами вивозиться понад 250 осіб. Проте, не тільки  людям надається підтримка на перевезення та поселення. Вже 5 місяців поспіль команда Паломницького центру залюбки бере «на борт» тварин, які також потребують опіки та порятунку.

 

Як розповідає менеджерка Патріаршого паломницького центру Альбіна Бріліантова, кожен із таких учасників поїздок надовго залишається у пам’яті.

«Серед наших друзів є собака Джессі, породи акіта. Її історія сильно схожа на історію всім знаного собаки Хатіко. Під час вибухів у Маріуполі на початку вторгнення собака загубилась. Господарі її шукали упродовж кількох місяців. Добрі і небайдужі люди постійно підказували райони, де її бачили востаннє. Нарешті, вони зустрілись та разом прямують далі!» – зворушено розповідає менеджерка.

Ще одним домашнім улюбленцем, який віднайшов порятунок завдяки евакуаційним рейсам Патріаршого паломницького центру, стала кішка Ляля.

«Білосніжна та зовсім глуха кішка Ляля також зникла під час авіаудару по Маріуполю 10 квітня. За словами її власників, вона багато часу провела під завалами. У липні вона була вивезена небайдужими волонтерами на підконтрольну Україні територію та прооперована. Сьогодні ж вона уже прямує до своєї господині, яка чекає на неї в Німеччині», – мовить Альбіна. Господиня також не тямить себе від радості: «Киця – це єдине, що вціліло від нашої рідної оселі. Це наче зв’язок з рідним містом… маленький, побитий, ще слабкий, але справжній зв’язок», – розповіла вона.

«Великі собаки, малі кошенята і навіть хом’ячки – більшість з домашніх улюбленців багато пережили за останній час, і ми вдячні господарям, які, незважаючи на всі труднощі транспортування, виготовлення документів, тощо, не полишають своїх тварин напризволяще на окупованих територіях», – зазначає на завершення Альбіна Бріліантова.

Пригадуємо, що від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну Патріарший паломницький центр УГКЦ цілковито видозмінив свою діяльність. Сьогодні команда центру займається евакуацією людей та їхніх улюбленців із Запоріжжя та Миколаєва у більш безпечні регіони України. Водночас вони намагаються забезпечити внутрішньо переміщених осіб тимчасовим помешканням та речами першої необхідності. Окремим проектом реалізовуються духовно-реабілітаційні паломництва для вже осілих на західних теренах переселенців. Зокрема подорожі здійснюються до відпустових місць: Крехів, Жовква, Коломия, Зарваниця, тощо.

Варто зазначити, що усі ці благодійні ініціативи Української Греко-Католицької Церкви здійснюються завдяки Патріаршій фундації «Мудра справа» та небайдужим доброчинцям, які підтримують її діяльність.

Related Blogs

Posted by admin | 27.11.2022
5 порад, як підготуватися до Різдва з користю для душі
Українська Греко-Католицька Церква протягом літургійного року має чотири пости, серед яких — Чотиридесятниця, або так званий Великий піст, Пилипівка або Різдвяний піст, Успенський та Петрівка. Кожен із них встановлений Церквою...
Posted by admin | 27.11.2022
Готуємося до Різдва. Що каже Церква про піст та духовну віднову?
Різдвяний піст триває від наступного дня літургійного спомину святого апостола Филипа, від якого й отримав свою другу назву – Пилипівка, і до навечір’я Різдва Господа і Спаса нашого Ісуса Христа,...
Posted by admin | 27.11.2022
Патріарший паломницький центр почав евакуацію з Херсона
Завдяки підтримці Патріаршої фундації «Мудра справа» та небайдужим благодійникам Патріарший паломницький центр розпочав евакуаційні рейси із нещодавно деокупованого Херсона. За словами менеджерки Патріаршого паломницького центру Альбіни Бріліантової, ситуація в Херсоні...