ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР
Люрд + Фатіма та інші Марійні святині Європи

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
16/09/2024 - 28/09/2024
Ціна: 650€ + 450грн.*

Програма

Виїзд, переїзд до Ченстохови
День 1
Львів

Виїзд, переїзд до Ченстохови

Ранній виїзд зі Львова. Перетин польського кордону. Переїзд до ЧенстоховиЛітургія.

Розпочнемо наше паломництво з Ясної Гори у місті Ченстохова, одному з найбільш відвідуваних паломницьких місць в Європі (після Люрду, Фатіми та Меджугор’є). Тут помолимося перед чудотворною іконою Ченстоховської (Белзької) Божої Матері. Під час екскурсії ознайомимось з історією ікони, побачимо дорогоцінні дари, які вірні століттями приносили у подарунок Божій Матері.

Переїзд на ночівлю в готель.

Екскурсія Прагою
День 2
Прага

Екскурсія Прагою

Сніданок. Прибуття в Прагу. Літургія.

Місто Прага – столиця та найбільше місто Чехії. Значна частина будівель та споруд історичного центру Праги — справжні витвори архітектурного мистецтва. Найвідомішим комплексом архітектурних пам’яток є Празький град із собором Святого Віта, Староміська площа з костелом Божої Матері та Староміською ратушею на якій розміщений астрономічний годинник. До найвизначніших споруд належить також готичний Карлів міст, збудований у XIV ст. 

Нічний переїзд до Ля Салет.

Молитовна програма
День 3
Ля Салет

Молитовна програма

Приїзд до Ля Салет. Літургія.

Ля Салет – місце, де у 1846 році у Французьких Альпах двом дітям з’явилася Богородиця. Вона просила їх поширити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її Сина. На місці З’явлення, там, де стояла Пресвята Діва Марія, почало бити чудотворне джерело. Б’є воно постійно і сьогодні.

На Горі в Ля Салет побудовано храм, монастир і готель для паломників, а Послання Матері Божої з Ля Салет несуть в світ Місіонери Матері Божої Салетинської.

Участь у вечірній молитовній програмі.

Вечеря та ночівля у готелі.

Молитовна програма
День 4
Люрд

Молитовна програма

Літургія. Сніданок. Переїзд до Люрду.

Люрд – невелике містечко на південному-заході Франції. Воно стало відомим у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, сталося одне з найбільш відомих об’явлень Матері Божої дівчині Бернадетті Субіру. На місці об’явлення почало бити джерело з цілющою водою. Протягом багатьох років люди, хворі на важкі недуги, приходить на це місце

Участь у вечірній процесії зі свічками.

Поселення в готелі, вечеря, ночівля.

Слідами св. Бернадети Субіру
День 5
Люрд

Слідами св. Бернадети Субіру

Сніданок. Літургія.

Екскурсія “Слідами св. Бернадети Субіру”. Св. Бернадетта – це дівчинка, якій з’явилася “Пані” (Богородиця) в печері, неподалік від її села і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей”. На час об’явлення їй було 14 років. Вона була з бідної селянської родини, не вміла ані читати, ані писати. Згодом Бернадетта вступила до монастиря Сестер Милосердя. Ї хоч сама була хворою, щиро опікувалася іншими страждаючими. Померла у 35 років.

Вільний час.

Участь у вечірній процесії зі свічками.

Вечеря, ночівля в готелі.

День у Люрді
День 6
Люрд

День у Люрді

Сніданок. Літургія.

День у Люрді: відвідини купалень – місця, де почало бити джерело після об’явлень, де відбувалися і відбуваються зцілення.

Вільний час.

Нічний переїзд до Фатіми.

День у Фатімі
День 7
Фатіма

День у Фатімі

Приїзд до Фатіми. Літургія.

Фатіма – місто в центральній частині Португалії. Стало всесвітньовідомим християнським центром через об’явлення Богородиці. У наші дні найбільш відвідуване Марійне місце. 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Луції, Жасинті та Франциску, які гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те саме місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно вчинені гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні Діва наполягала на щоденній молитві на вервиці.

Участь у вечірній процесії.

Вечеря та ночівля в готелі.

День у Фатімі
День 8
Фатіма

День у Фатімі

Сніданок. Літургія.

Хресна Дорога. Вільний час.

Нічний переїзд до Валенсії.

Огляд міста
День 9
Валенсія

Огляд міста

Ранній приїзд до Валенсії. Літургія.

Валенсія розташована на середземноморському узбережжі Піренейського півострова. За м’який клімат і прекрасну природу її інколи називають раєм на землі. На весь світ знаменитий Собор Валенсії, а дзвіниця собору є найвищим релігійним спорудженням у Валенсії.

Переїзд в напрямку Барселони.

Ночівля в готелі.

Огляд міста
День 10
Барселона

Огляд міста

Сніданок. Переїзд до Барселони

Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Місто приголомшує красою і незвичністю архітектури. Чого лише вартують шедеври Антоніо Ґауді – зокрема, Саґрада Фамілія (Церква Пресвятої Родини). Відвідаємо Катедральний Собор, прогуляємося вулицею Рамбла – найвідомішою в Барселоні.

Переїзд до Монт-Серрат

Монт-Серрат – тут, на висоті 721 м. н.р.м., розміщується один з найзнаменитіших монастирів світу – бенедиктинський монастир. Це духовний символ і релігійний центр Каталонії, відомий завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta («смаглявка»). За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в IX столітті. У монастирському музеї зберігаються твори Ель Греко, Пікассо та інших іспанських художників, а в монастирську бібліотеку, яка зберігає чимало унікальних видань, доступ відкрито лише науковцям із світовим іменем і лише чоловічої статі.

Нічний переїзд до Турину.

Огляд міста
День 11
Турин

Огляд міста

Прибуття до Турину.

Турин — витончене місто з широкими вулицями, площами, палацами та унікальною столичною атмосферою. Розташований на північному заході Італії та є столицею області П’ємонт. Був першою столицею об’єднаної Італії, “колискою” Рісорджіменто — національно-визвольного руху за об’єднання і свободу.

Базиліка Суперга — катедральний собор на високому пагорбі на схід від історичної частини Турина. Сан-Джованні-Баттіста —катедральний собор побудований у кінці XV століття і присвячений святому покровителю міста. Головною святинею собору є Туринська Плащаниця.

Поселення в готель. Ночівля в готелі.

Екскурсія містом
День 12
Падова/Венеція

Екскурсія містом

Сніданок. Переїзд до Падови.

Падова є одним з найстаріших міст північної Італії, розташована неподалік Венеції. За легендою, місто була засноване у XII ст. до н. е. Протягом століть Падова була важливим культурним центром Італії, там знаходиться один з найстаріших італійських університетів. Покровителем цього міста є св. Антоній, помолитись біля мощів якого приїжджають паломники зі всього світу. Під час екскурсії ми відвідаємо Базиліку св. Антонія, церкву св. Юстини, в якій знаходяться мощі євангелистів Луки та Матея, а також мощі перших мучеників перших століть.

Факультативно переїзд до Венеції.

У Венеції ми побачимо найвідоміший міст Венеції – міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм – Базиліку Святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. Побачимо головну площу Сан-Марко, Палац дожів – правителів Венеціанської республіки, Церкву святого Івана Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Івана Предтечі. У цьому храмі був охрещений Антоніо Вівальді, тому тут завжди грає його музика.

Повернення до Падови. Нічний переїзд до України.

Повернення додому
День 13
Львів

Повернення додому

Повернення до Львова.

*Для осіб, старше 60 р., страхівка – 800 грн.

Люрд (2 дні), Фатіма (2 дні)

Паломницький центр залишає за собою право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Входить у вартість

  • 7 ночівель у готелях, 7 сніданків, 4 вечері;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи
  • медичне страхування.

Не входить у вартість

  • витрати на міський транспорт;
  • сіті такс та оглядові екскурсії 50 євро;
  • факультативний переїзд і екскурсія у Венеції 20 євро;
  • можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.
Люрд + Фатіма та інші Марійні святині Європи

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
16/09/2024 - 28/09/2024
Ціна: 650€ + 450грн.*

Актуальні паломництва