ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР
Люрд літаком

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
14/08/2024 - 20/08/2024
Ціна: 680€

Програма

День 1 (середа)
Львів

Виїзд зі Львова, перетин польського кордону.

Переліт
День 2 (четвер)
Краків

Переліт

Приїзд до Кракова, переліт до Люрду. Трансфер до готелю.

Поселення в готель, ознайомча екскурсія по Санктуарію. 

Участь в поході зі свічками. Ночівля.

У лютому 1858-го року у Люрді Пречиста Діва Марія з’явилася 14-річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася “Пані” дівчинці в печері, що була неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього…

Пройшло багато часу і Люрд – маленьке містечко у підніжжі Піренейських гір – стало всесвітньо-відомим місцем паломництва, до якого щороку приїжджають мільйони паломників з усього світу. Приїздять, щоби відвідати це місце об’явлення Богородиці, зануритися в інтенсивну молитовну атмосферу цього місця, відвідати купелі, вода в які подається зі згаданого джерела, шукаючи тілесного, душевного і духовного зцілення.

Літургія. Екскурсія по Люрду місцями Св. Бернадетти. Хресна дорога. Ночівля.
День 3 (пʼятниця)
Люрд

Літургія. Екскурсія по Люрду місцями Св. Бернадетти. Хресна дорога. Ночівля.

Літургія. Екскурсія по Люрду місцями Св. Бернадетти. Хресна дорога. Ночівля. 

Марія Бернадетта народилась у багатодітній сім’ї збіднілого мельника. Перші десять років Бернадетта жила звичайним безтурботним дитячим життям. Проте згодом, коли батьків млин збанкрутував, через зубожіння у родині, дівчинка мала слабке здоров’я та повсякчас хворіла. Її сім’я була змушена поселитися в колишній тюремній камері, яка була настільки сирою, тісною і не надто придатною для життя, що не годилася навіть для тюрми. За цих важких обставин і сталося їй об’явлення “Пані”.

Замок Люрду і Музей Піренеїв
День 4 (субота)
Люрд

Замок Люрду і Музей Піренеїв

Літургія. Сніданок.

Можливість відвідати замок Люрду і Музей Піренеїв, який у ньому знаходиться,

The castles of the Hautes-Pyrénées - Guide Toulouse Pyrénées

та фунікулер на околиці Люрду.

JHM-1968-0511 - (F) Lourdes, funiculaire du Pic du Jer | Flickr

Печери Бетаррам
День 5 (неділя)
Люрд

Печери Бетаррам

Літургія. Вільний час. День. 

Можливість відвідати печери Бетаррам (Grottes de Bétharram) одні із найкрасивіших печер Європи

Джерела при Санктуарії
День 6 (понеділок)
Люрд

Джерела при Санктуарії

Можливість набрати води із джерела при Санктуарії.  

Дев’яте явлення Богородиці 25 лютого 1858 року, стало переломним: того ранку кілька сотень людей пішли з Бернадеттою до гроту. Коли вони здивовано дивилися, вважаючи її божевільною, дівчина почала шкрябати мулистий ґрунт у глибині гроту, потім зачерпнула руками отриману суміш води та грязі й випила. Вона також умила нею обличчя. «Піди, напийся з джерела і вмийся там», — це була вказівка, яку дала Пані і яку почула сама Бернадетта. Після цього відкриття люди приходили до джерела, щоб напитися води та вмити нею. У наступні дні відбулися перші чудесні зцілення. Джерело Люрду саме по собі стало місцем паломництва і дало нову надію мільйонам хворих людей у ​​всьому світі.

17.00 Трансфер до аеропорту.

День 7
Краків. Львів

Приліт в Краків. Переїзд до кордону. 

Перетин кордону. Прибуття у Львів.

Можна відвідати самостійно:

 1. Замок у Люрді (Chateau Fort), у ньому «Музей Піренеїв» (Musee Pyreneen). Вхідний квиток 8 Є
 2. Фунікулер, який везе на оглядовий майданчик над Люрдом. Околиці Люрду. Funicular Pic du Jer. Вхідний квиток  13.50 Є (в дві сторони)
 3. Печери Бетаррам (Grottes de Bétharram) одні із найкрасивіших печер ЄвропиВідвідувана частина печер простягається на 2,8 км із вражаючим перепадом 80 м. Підземна течія річки 3,5 км.Відвідувач потрапляє на гору через природний отвір: верхня частина включає величезні приміщення, багаті конкреціями. Провалля з’єднує цей рівень із рівнем річки. Нижня частина протікає через природний розлом.Відвідувач виходить через штучний тунель, проритий з 1913 по 1924 роки.Бетаррамські печери є унікальним місцем. Відкриті для публіки в 1903 році, вони пропонують велике розмаїття печерних ландшафтів, що робить їх незабутнім місцем. 

Патріарший паломницький центр не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також за затори і ремонти на дорогах та погодні умови, а також за надані паломником документи та достовірність наданої паломником інформації.

Патріарший паломницький центр залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

*Для людей, старших 60 р. страховка 400 гр.

Входить у вартість

 • Авіапереліт;
 • Трансфер з аеропорту до готелю в Люрді і назад; 
 • медичне страхування;
 • супровід керівника групи та духовний супровід священика;
 • 4 ночівлі у готелі 3* (2-3 особи в номері);
 • 4 сніданки.

Не входить у вартість

 • Трансфер в аеропорт у Польщі
 • особисті витрати;
 • вхідні квитки в музеї
Люрд літаком

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
14/08/2024 - 20/08/2024
Ціна: 680€

Актуальні паломництва