ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР
Неймовірна Мальта

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
08/09/2024 - 16/09/2024
Ціна: 635€ + авіаквиток

Програма

Виїзд зі Львова
День 1
Львів

Виїзд зі Львова

Трансфер зі Львова до аеропорту (Польща).

Прибуття, поселення, відвідини м. Марсашлокк
День 2
Марсашлокк

Прибуття, поселення, відвідини м. Марсашлокк

Виліт до Мальти.

Трансфер до готелю та поселення. (Primera Hotel)

Відвідаємо м. Марсашлокк, яке знаходиться в південно-східній частині острова Мальта на морському узбережжі.

Марсашлокк забезпечує рибою і морепродуктами майже весь острів. Ще в давнину це місце використовувалося карфагенянами, а потім і римлянами, як головна гавань Мальти. Рибалки успадкували традиції і досвід від своїх дідів. До цього часу човни розфарбовують в яскраві кольори та чіпляють талісмани – “очі”. Кожен знає, навіщо це потрібно, адже, за легендами, такі човни самі знайдуть дорогу в рідну гавань навіть у густому тумані, а сирени та інші морські чудовиська не нападатимуть на човни з очима.

Тут ви можете пообідати в одному з місцевих ресторанчиків, де вам приготують щойновиловлену морську рибу.

Блакитний ґрот знаходиться недалеко від Марсашлока, а також від міста Зурріек. Назву ґроту дали британські солдати за аналогією з Блакитним ґротом, який знаходиться на Кіпрі. На стінах ґрота і його системи печер відображаються блискучі фіолетові, помаранчеві і рожеві кольори підводної флори. Пейзаж навколо Блакитного ґроту захоплює: блакитна середземноморська вода, високі скелі, а в вітряні дні – гігантські морські хвилі.

Вечеря та ночівля в готелі.

Відвінини о. святого Павла, поїздка автобусом у м. Мелліха.
День 3
острів святого Павла

Відвінини о. святого Павла, поїздка автобусом у м. Мелліха.

Сніданок у готелі. Літургія.

Невеличкий круїз на острів святого Павла.

Історія, пов’язана зі святим Павлом та іншими островами, описана в Новому Завіті в книзі Діянь. У 60 році після Різдва Христового апостол Павло поїхав до Риму до кесаря ​​для винесення рішення суду. Апостола під охороною був посадили на корабель, який потрапив у сильний шторм і після тривалих поневірянь прибився до острова Меліта, який тепер називають островом Святого Павла. Біля цього острова на глибині 40 м під водою є підводна статуя Ісуса Христа.  

Опісля поїздка автобусом у м. Мелліха.

Відвідини церкви Богородиці Побідоносної, побудованої у XV столітті. Головним скарбом храму вважається візантійська фреска, на якій зображена Пресвята Діва Марія, яка тримає на правій руці Ісуса Христа. За переказами, цю фреску зробив сам святий апостол Лука.

Переїзд до м. Моста, відвідини церкви Святої Марії.

Моста – одине з найдавніших міст Мальти. Знамените своїм собором Вознесіння Діви Марії – Mosta Dome, купол якого вважається одним з найбільших у світі. Завдяки цьому католицькому храму Мальту часто називають “Островом Божого Провидіння”.

Відвідини садів святого Антонія.

Ці сади вважаються одними з кращих ботанічних творінь. Історія San Anton Gardens розпочалася у середині XVII століття. Великий магістр ордена святого Івана Антуан де Поль задумав будівництво літньої резиденції. 1636 року в муніципалітеті Аттард виріс розкішний палац. Він отримав свою назву на честь Антонія Падуанського – Сан-Антон. Незабаром довкола прекрасної споруди почали висаджувати різноманітні сорти дерев. Протягом багатьох років глави різних держав відвідували Сади святого Антонія і висаджували там дерева на згадку про візит на Мальту. Про це свідчать численні таблички із зазначенням дати та імені того, хто це зробив. Для людей сади були відкриті у 1882 році.

Вільний час, відпочинок на морі.

Вечеря та ночівля в готелі.

 

Автобусна екскурсія м. Сліма та Сент-Джуліанс, прогулянка корабликом по Великій Гавані, відвідини м. Мдіни
День 4
Сліма та Сент-Джуліанс, Мідіна

Автобусна екскурсія м. Сліма та Сент-Джуліанс, прогулянка корабликом по Великій Гавані, відвідини м. Мдіни

Сніданок в готелі. Літургія.

Автобусна екскурсія м. Сліма та Сент-Джуліанс.

Прогулянка корабликом по Великій Гавані.

Переїзд в м. Рабат, відвідини церкви Святого Павла.

Собор Святого Павла – католицький собор у мальтійському місті Мдіна. Кафедральний собор архієпархії Мальти.Собор побудований на місці, де, за переказами, перший єпископ Мальти Публій, зустрів апостола Павла, який висадився на острові після трощі корабля. Собор збудований між 1697 та 1702 роками архітектором Лоренцо Гафа на місці зруйнованого землетрусом 1693 року норманського собору. Незважаючи на це, у новому храмі збереглися кілька примітних творів мистецтв із зруйнованого собору, серед яких картина Маттіа Преті «Звернення святого Павла», тосканський живопис XV століття із зображенням Мадонни з немовлям, а також фрески в апсиді, що зображують аварію корабля апостола Павла.

Відвідини м. Мдіни, древньої столиці Мальти.

Мдіна – це місто, яке складається із заплутаного лабіринту вузьких вуличок. Також її називають Безмовним містом. Тут ми зможемо побачити Катедральний Собор св. Павла, Головні і Грецькі Ворота, палаци св. Софії, монастир Кармелітів і каплицю Святої Агати.

Вільний час, відпочинок на морі.

Вечеря та ночівля в готелі.

Валетта – столиця Мальти
День 5
Валетта

Валетта – столиця Мальти

Сніданок. Літургія.

Переїзд у м. Валетта – столицю Мальти. Відвідини Садів Барака, собору Святого Івана Хрестителя та храм Дамаської ікони Матері Божої в якому збирається на молитву парафія Української Греко-Католицької Церкви на Мальті.

Спочатку церква призначалася для вивезеної лицарями з острова Родос ікони Богоматері Дамаської. Побудована у 1580 році. Святня була повністю зруйнована німецькою авіабомбою в березні 1942р. (Як і безліч інших мальтійських храмів). Відновлена ​​в 1951 р.

Собор Святого Івана – католицький собор, який побудували мальтійські лицарі в період з 1573 по 1578 роки. У соборі є вісім прикрашених каплиць, які присвячені покровителям ордену мальтійських лицарів. Ще однією цікавинкою є картина Караваджо, яка є єдиною підписаною роботою художника. Також є місця захоронень мальтійських лицарів.

Відвідини Бастіону Барбара, англіканського собору Святого Павла, госпіталю Валетти та Дзвіну облоги. За бажанням, зможемо побачити Палац Великого Магістра.

Вільний час, відпочинок на морі.

Вечеря та ночівля в готелі.

Екскурсія на острів
День 6
острів Ґозо

Екскурсія на острів

Сніданок в готелі. Літургія. Екскурсія на о. Ґозо.

Острів Ґозо — другий за величиною острів Мальтійського архіпелагу. Він втричі менший за Мальту. Назва острова перекладається як «радість». Це місце спокійного, безтурботного відпочинку, ідеальне для занять дайвінгом, приваблює туристів з усього світу. Острів Ґозо настільки компактний, що його можна обійти пішки, але при цьому вам не буде нудно і буде що подивитись. Його пам’ятки включають історичні та природні об’єкти: цитадель і церкви, пляжі і внутрішнє море, скелі і арки, а також найдавніші неолітичні храми. Ґозо зачарує вас своєю красою. По всій території острова розкидані маленькі села, які привертають увагу своїм розташуванням на вершинах пагорбів.

Тут відвідаємо храм Успіння Пресвятої Богородиці (Богородиці Тапіно), де розташована чудотворна ікона, яка коронована папою св. Іваном Павлом II та вшанована папою Франциском. Це найбільша святиня о. Гозо.

Далі наш шлях проходитиме через невеличке рибальське поселення Марсальфорнвідомий статуєю Ісуса Христа на Пагорбі Тас-Салватур. Вона є зменшеною копією великого постаменту Ісуса Христа в Ріо-де-Жанейро.

Далі наш шлях проляже в Арб – село, яке розташоване на заході острова Ґозо. На головній площі можна побачити старовинні будиночки, задекоровані кам’яними балконами, які будувались на віки.

Вільний час, відпочинок на морі.

Вечеря та ночівля в готелі. 

Відпочинок на морі або екскурсія на острів Сицилія
День 7
Сицілія

Відпочинок на морі або екскурсія на острів Сицилія

Сніданок в готелі. Літургія. Відпочинок на морі. За бажанням екскурсія на острів Сицилія.

Із порту Порцалло ми відправимось через провінцію Катанія до м. Таорміна.

Це невелике місто, яке стало улюбленим місцем відпочинку європейців ще наприкінці XIX ст. тут можна побачити і римський амфітеатр, і споруди часів арабського панування, і християнські святині. З міста відкривається неймовірний вид на вулкан Етну.

Вечеря та ночівля в готелі.

 

Виселення з готелю
День 8
Мальта

Виселення з готелю

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі.

Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.

Приліт до Польщі. Трансфер до Львова.

Виїзд до України
День 9
Львів

Виїзд до України

Прибуття до України.

Входить у вартість

  • всі трансфери на Мальті згідно програми;
  • проживання у готелі 3* у двомісних та тримісних номерах зі сніданками та вечерями;
  • супровід духівника та дипломованого гіда;
  • вхідні квитки в місця, зазначені в програмі, (до Конкафедрального Собору Св. Йоана у Валетті; церква святого Павла; переїзд паромом до о. Ґозо; прогулянка корабликом по Великій Гавані; храмовий комплекс Джгантія на о. Ґозо);

Не входить у вартість

  • переїзд автобусом єврокласу до аеропорту (трансфер Львів-Польща-Львів) – 3200 – 4000 грн. в залежності від кількості людей;
  • медичне страхування (400 грн);
  • факультативна подорож (Сицилія – від 150 є );
  • авіаквиток 250-350€ в залежності від ваги багажу.
Неймовірна Мальта

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
08/09/2024 - 16/09/2024
Ціна: 635€ + авіаквиток

Актуальні паломництва