ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР

Програма

День 1
Львів

Виїзд

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. 

Нічний переїзд до Італії.

Відпосинок на Венеційському узбережжі
День 2
Ліньяно-Сабб’ядоро

Відпосинок на Венеційському узбережжі

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі.

Самостійне ознайомлення з містечком, де розташований перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де  з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси,  – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками.

Переїзд до готелю.  Ночівля.

Екскурсія  Вероною
День 3
Верона

Екскурсія  Вероною

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом.

Екскурсія  Вероною відкриє вам чудове аристократичне місто. Подорожуючи містом, ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна.

Вільний час.

Переїзд до Савони.

Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного Моря. Нічний переїзд до Франції.

Прибуття до  Люрду
День 4
Вальрас Плаж, Люрд

Прибуття до  Люрду

Ранішні молитви. Прибуття у Вальрас-Плаж. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Переїзд до підніжжя  Піренейських гір. Прибуття до  Люрду, поселення у готель.

В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.   Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками.

Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

Оглядово пішохідна прогулянка
День 5
Люрд

Оглядово пішохідна прогулянка

Ранішні молитви. Божественна Літургія. Сніданок. Оглядово пішохідна прогулянка Люрдом.

Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня можливість набрати води з джерела біля гроту,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.

Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

Знайомство з містом Ракамадур
День 6
Рокамадур

Знайомство з містом Ракамадур

Ранішні молитви. Божественна Літургія в 7.00. Сніданок. Виселення з готелю.

Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Освячення речей релігійного вжитку. Переїзд у Рокамадур.

Знайомство з містом Ракамадур, яке називають «містом однієї вулиці», що вмістилося на майже прямовисній скелі. Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур , на честь якого і назвали місто. Амадур з горіхового дерева  вирізав  чорну статую Мадонни з немовлям, яка дійсно є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр -Дам Рокамадура – «Чорна Мадонна».

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.  Ночівля.

Знайомство з містами
7 день
Невер, Париж

Знайомство з містами

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Невер. Знайомство з містом.

Відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, у якому покоїться нетлінне  тіло святої Бернардети Субіру. Невер місто високого мистецтва і скульптури. Чудова архітектура дихає столітньою історією: Герцогський палац (XII ст.), вежа Порті-дю-Круа (XIV ст.), кафедральний собор Сен-Сір-Сен-Жюлі, церква Сент-Етьєн, тріумфальна арка Порті-де-Парі. Церква Святої Бернадети разюче відрізняється від інших релігійних споруд.

Вільний час. Переїзд у Париж.

Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом.

Відвідаємо  Лувр , який  впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині.  Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу.

Відвідини УГКЦ Святого Володимира, Божественна літургія. Вільний час. Поселення у готель.  Ночівля.

Вільний день  у Парижі
День 8
Париж

Вільний день  у Парижі

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у центральну частину Парижа.

Відвідаємо Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, 14 різьблених дерев’яних стільців на хорах, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх.

Вільний день  у Парижі.  Нічний переїзд до Німеччини.

Оглядова екскурсія
День 9
Мюнхен

Оглядова екскурсія

Ранішні молитви. Прибуття до Мюнхена. Оглядова екскурсія Мюнхеном.

Мюнхен – столиця Баварії та третє за величиною місто Німеччини, лежить на річці Ізар біля підніжжя Баварських Альп. Свою історію він  розпочав як монастир, який переріс у поселення, коли герцог Баварії дозволив монахам заснувати ринок на перехресті шляху.

Мюнхен все ще зберіг частину середньовічних стін , а троє воріт старого міста досі вражають туристів-паломників. Центральним місцем історичного центру Мюнхена є велика відкрита площа Марієнплац, де відвідувачі та місцеві жителі зупиняються, щоб спостерігати, як анімований годинник відтворює свою легенду два-три рази на день.

Впродовж кількагодинної прогулянки по історичному центру Мюнхена ми побачимо всі головні визначні пам’ятки Мюнхена: Альтер Хоф, Хофброй, Резиденцію і Одеонсплац, пройдемо мимо палаців у стилі рококо до Баварському двору і Фрауенкірхе. Звичайно, побачимо Стару і Нову Ратушу.

Вільний час. Збір групи. Нічний переїзд до України.

День 10
Львів

Повернення

Прибуття у Львів ввечері.

Телефон/вайбер: (096) 858-27-57

e-mail: palomncentr@gmail.com

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР  НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ, А ТАКОЖ ЗА НАДАНІ ПАЛОМНИКОМ ДОКУМЕНТИ ТА ДОСТОВІРНІСТЬ НАДАНОЇ ПАЛОМНИКОМ ІНФОРМАЦІЇ.

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ В ПРОГРАМУ ТУРУ БЕЗ ЗМІНИ ЗАГАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ПОСЛУГ.

У ЗВ”ЯЗКУ З НЕСТАБІЛЬНОЮ СИТУАЦІЄЮ У КРАЇІНІ – ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРЕД ЙОГО БРОНЮВАННЯМ.

*Для людей, старших 60 р. страховка 800 гр.

Входить у вартість

  • проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту; 
  • медичне страхування
  • супровід керівника групи, духовний супровід священика;
  • 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
  • 5 сніданків;
  • екскурсії у Вероні, Рокамадурі, Парижі, Мюнхені.

Не входить у вартість

  • Турпакет згідно програми (обов’язково) 55 Є
  • особисті витрати;
  • вхідні квитки в музеї

Актуальні паломництва