ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР
Слідами Івана Павла ІІ

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
16/08/2024 - 19/08/2024
Ціна: 110€ + 15€ (екскурсійний збір)

Програма

Виїзд зі Львова
День 1
Львів

Виїзд зі Львова

Вечірній виїзд зі Львова та перетин польського кордону.

Переїзд у Ченстохову. Молитва перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. Приїзд до Кальварії Зебжидовської. Божественна Літургія. Переїзд у Вадовіце – родинний дім Івана Павла II.
День 2
Ченстохова. Вадовіце

Переїзд у Ченстохову. Молитва перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. Приїзд до Кальварії Зебжидовської. Божественна Літургія. Переїзд у Вадовіце – родинний дім Івана Павла II.

Переїзд у Ченстохову.

У місті є костел і монастир на Ясній Горі з Чудотворною іконою  Матері Божої Ченстоховської. Спільна молитва перед іконою.

Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногірський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію.

У дні важких випробувань, які впали на Польщу, Ченстоховська ікона Божої Матері була святинею, що об’єднала всіх поляків, надихала та піднімала їх на боротьбу. Тож і ми будемо просити у неї материнського заступництва, щоб вона об’єднала зусилля українського народу прогнати ворога з наших земель.

Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі.

У кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними.

Вільний час.

Приїзд до Кальварії Зебжидовської. Божественна Літургія.

Серед затишних мальовничих пагорбів знаходиться один з найпопулярніших центрів паломництва у Польщі – Кальварія-Зебжидовска. Це монастирський комплекс, який уособлює своїми спорудами хресну дорогу Ісуса Христа. Неповторність кожного окремого будинку, велич базиліки Діви Марії, замок у стилі бароко. Базиліка Діви Марії – центральна будівля цього ансамблю. У ньому розташована чудотворна ікона, яку називають «Кальварійською Богородицею». Поруч знаходиться цісторіанскій монастир, а безпосередньо до нього прилягає добудований пізніше замок сім’ї Чарторийських. Біля входу в базиліку стоїть пам’ятник Івану Павлу II, який відвідував комплекс, коли став папою

У страсний тиждень у Кальварії Зебжидовській по-особливому розважають над страстями Господніми. Ця набожність приводить сюди паломників ще з середини XVII ст.

Переїзд у Вадовіце – родинний дім Івана Павла II.

Це місто є родинним домом для святого Івана Павла II. У Вадовіце пройшов дитинство та молодість Кароля Войтили.

Зараз у родинному будинку діє музей, у якому експонати розповідають про життя майбутнього папи від дитинства до виїзду на конклав до Риму у 1978р.

Поселення та ночівля в готелі.

Оглядова екскурсія Краковом та Лагевніками
День 3
Краків. Лагевнік.

Оглядова екскурсія Краковом та Лагевніками

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Краків.  Екскурсійна програма містом.

Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова екскурсія по Кракову. Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи барокко, викликає подив і притягує мільйони паломників.  Вавель, відвідування Вавельського Кафедрального Собору , в якому коронували і хоронили королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів, Площа Ринок, Маріацький костел суворий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і шедевр готичної скульптури.

Вільний час.

Після Кракова вирушаємо до Лагевнік.

Прибуття до Санктуарію Івана Павла ІІ в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері.

Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв у Польщі.   У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.

Вільний час.

Переїзд до українського кордону.

Прибуття до України
День 4
Львів

Прибуття до України

Раннє прибуття до України.

Ласкаво запрошуємо в паломництво стежками святого Івана Павла II. Кожен матиме можливість відвідати місця, які були особливими для святого: храми, будинок в якому проживав майбутній папа, споруди культурної та архітектурної спадщини та особливих місць святого. Бачачи війну та несправедливість, Кароль Войтила молився за мир та процвітання свого народу. У цьому паломництві ми теж крокуватимемо цими стежками молитви та уповання на Божий захист наших воїнів, за припинення війни та за перемогу нашої України над ворогом.

Паломницький центр залишає за собою право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Входить у вартість

  • ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
  • сніданок;
  • переїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • базове медичне страхування.

Не входить у вартість

  • проїзд у громадському транспорті;
  • екскурсійна програма згідно з маршрутом – 20 євро;
  • особисті витрати.
Слідами Івана Павла ІІ

Доступні дати

Дата (від - до)
Ціна
16/08/2024 - 19/08/2024
Ціна: 110€ + 15€ (екскурсійний збір)

Актуальні паломництва