

Відкриваємо духовні скарби Львівщини: Кохавино-Жидачів

Доступні дати
Програма
8.00 виїзд від приміського вокзалу у Львові до Кохавинського монастиря редемптористів
10.00 Свята Літургія в церкві Покрови Пресвятої Богородиці, монастир св. Герарда ЧНІ.
Екскурсія в храмі та каплиці, зведеній на місці перебування ікони Матері Божої в 17 ст.
Історія Кохавини розпочинається від появи у ХVІІ ст. чудотворної ікони, яка висіла на дубі при дорозі. У 1646 р. сталося чудо з дідичкою Руди Анною Воянковською, її коні клякнули і не рухались вперед, поки вона не вийшла з карети помолитись. Згодом ікону урочисто перенесли у новозбудовану дерев’яну каплицю. З того часу Пресвята Богородиця багато ласк випросила у Господа нашого Ісуса Христа для своїх ревних молільників. Через 100 років ікону офіційно проголосили чудотворною, а в серпні 1912 р. на свято Успіння Пресвятої Богородиці ікону коронували. На це свято тільки поїздами приїхало 180 тисяч, не рахуючи піших прочан, подорожуючих каретами чи возами. Сто тисяч прийняли Святе Причастя. Перед Другою світовою війною ікону єзуїти вивезли ікону до Польші, де вона зберігається досі. А в Кохавинському монастирі знаходиться копія цієї ікони, що теж прославилась чудами.
Пригощення (борщик) від монахів цього монастиря
Відвідування монастиря Згромадження Пресвятої Богородиці Фатімської
Сестри цього згромадження, що мають місію молитися за навернення Росії, а також за Україну, щоденно несуть молитовну варту.
В монастирській каплиці помолимось Хресну дорогу.
14.00 Екскурсія в музей Івана Виговського
Маємо нагоду не лише збагатитися духовно, але також торкнутися нашої історії, відвідавши єдиний в Україні музей Івана Виговського.
16.00 переїзд в Жидачів.
Молебень до Пресвятої Богородиці біля Жидачівської чудотворної ікони, храм Воскресіння ГНІХ.
Жидачівська чудотворна ікона Богородиці Воплочення в образі Оранти є пам’яткою українського середньовічного малярства. Її авторство приписують єромонахові Веніяминові, а датують 1406 роком. На початку чудотворна ікона знаходилася в монастирському храмі Жидачева, а в 1б70-1б80 роках була перенесена до парафіяльного храму. У 1772 році для ікони були виготовлені посріблені і позолочені дерев′яні шати, а також срібні позолочені корони з каменями. Ікона дивом збереглася в храмі під час радянського лихоліття.
18.00 приїзд до Львова

Доступні дати
Актуальні паломництва
