м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво з нагоди 160 річчя об’явлення Богородиці у Люрді та 60-го міжнародного військового паломництва

ПЕРІОД:  12–27 травня (16 днів)
ПОЖЕРТВА: 685 €* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Ченстохова – Прага – Нюрнберг – Кельн – Париж – Люрд – Барселона – Марсель – Ніцца – Монте-Карло – Турин – Мюнхен – Братислава – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

Починаючи з 1958 року, в травні Люрд на кілька днів стає місцем військового паломництва, яке саме в той рік започаткували військові відомства Німеччини та Франції як акт примирення воюючих сторін після Другої світової війни.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 13 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 13 сніданків;
– 2 вечері.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;
-для бажаючих – значок учасника військового паломництва від 20 €.

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників на автостоянці біля Центрального залізничного вокзалу м. Львова о 9.00, посадка в автобус. Ранішні молитви.
Виїзд зі Львова до Польського кордону. Проходження кордону. Переїзд до Ченстохова.
Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Переїзд у Санктуарій на Ясній Горі. Ранішні молитви перед чудотворною іконою Богородиці. Повернення у готель. Сніданок. Виселення з готелю. Божественна Літургія.
Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя.
На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними. 
Вільний час. Переїзд до Чехії. Вечірні молитви. Прибуття у готель, поселення. Ночівля.

3 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви.
Переїзд у центральну частину Праги. Самостійний огляд міста.
Рекомендуємо почати прогулянку з Староміської площі, історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів Міст. Маршрут охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. 
Божественна Літургія в УГКЦ св. Климентія. Вільний час.
МаршрутДля бажаючих – романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею – шведський стіл (25 євро)
Повернення до готелю. Ночівля.

 4 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви.
Переїзд до Німеччини. Прибуття до Нюрнбергу. Вільний час.
На сьогодні Нюрнберг – місто, яке майже повністю зберегло п’яти кілометрову захисну стіну з вежами і бастіонами, що оточує найбільше старе місто в Європі. І над усім цим височіє велична і неприступна фортеця – Кайзербург. Але хто були архітектори і фортифікатори цих вражаючих і до цього дня споруд. 
Переїзд до готелю.  Ночівля. 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Виселення з готелю. Прибуття у центральну частину Кельну. Екскурсія містом.
Кельн найкраще оглядати пішки. Всі основні визначні пам’ятки Кельна розташовуються в центрі міста, неподалік один від одного, тому під час екскурсії по Кельну не потрібно особливих зусиль для переходу від однієї пам’ятки  до іншої. Екскурсовод по Кельну демонструє історичне серце міста – Кельнський собор.  Ознайомимось також з іншими відомими пам’ятками Кельну: ратушею, мікву, (єврейської середньовічної ритуальної купальнею),  церквою св. Мартіна на Рейні,  площею Ронколлі, відвідаємо Старий або Сінний ринок, в часі екскурсії дізнаємось, що ховається під поняттям «кельнський спосіб життя» і менталітет жителів Кельну.
Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд до готелю в околиці Парижу. Ночівля.

6 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.  Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом. 
Відвідаємо Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, 14 різьблених дерев’яних стільців на хорах, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх. Лувр впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині.  Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу. 
Відвідини УГКЦ Святого Володимира, Божественна літургія. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Люрду.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Люрду, поселення. Відпочинок, вільний час. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Урочиста церемонія відкриття 60 міжнародного військового паломництва.
В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася  “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.  Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, купелі у цілющій джерельній воді, молитва у Базиліці Вервиці та  Непорочного Зачаття.
Вільний час. Вечеря.  Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення у готель.  Ночівля.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями слов’янських народів. Сніданок. Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії   Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.
Хресна дорога військової делегації України. Вечеря у готелі. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю.  Ночівля.

9 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідання купелі біля Гроту. Спільне фото української делегації.
Участь в інтернаціональній месі у підземній церкві на честь Святого Пія Х. Церемонія  закриття 60-го Міжнародного військового паломництва.
Виселення з готелю. Переїзд до транзитного готелю в околицях Барселони. Поселення в готель , відпочинок.  Ночівля.

10 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Божественна Літургія. Екскурсійний маршрут містом.
Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є, без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не най унікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи. 
Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Повернення до готелю. Ночівля.

11 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.
Переїзд до передмістя Марселю. Прибуття у  готель, поселення. Вільний час. Ночівля.

 12 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Переїзд до Ніцци.  Вільний час.
Прибуття у Ніццу. Ніцца – п’яте за величиною місто Франції,  «столиця» Лазурного Берега. Центр міста – площа Массена, на схід розташовані старі квартали, на захід – нові. Ну а серце Ніцци – центральна набережна Променад-дез-Англе , ідеальне місце для піших прогулянок і відпочинку. Вільний час для знайомства з містом.  Переїзд у Монако
Прибуття у Монако. Оглядово-пішохідна прогулянка по центральній частині міста. Монако – сучасне місто, яке зуміло відвоювати у моря велику територію. Якщо ви хочете зануритися в саме серце жвавого міста, вирушайте на прогулянку по традиційному ярмарку району Кондамин і по району Монгетті.
Вільний час.  Переїзд до  транзитного готель в околицях Турину, поселення. Ночівля.

13 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Прибуття до Турину. Переїзд до Катедрального собору у Турині. Оглядова екскурсія містом.
Нерукотворий образ Христа на плащаниці зберігається у місті в  Катедральному соборі міста з 1578 року. За цей час святиню виставляли для привселюдного поклоніння 28 разів. Востаннє — у 2015 році. Звичайний інтервал для такої події – 25 років. Плащаниця, у яку було загорнуте тіло Ісуса перед покладенням до гробу, є власністю Апостольської Столиці з 1984 року згідно із заповітом короля Умберто.
  Туринська Плащаниця − науково-історичний унікум. Боже Провидіння зберегло цю безцінну реліквію до нашого часу, щоб, вказуючи на цього безголосого свідка смерті та воскресіння
Христа, закликати сучасних людей до навернення.  Незважаючи на такі фізичні та духовні страждання, відбиття обличчя на Плащаниці вражає неповторною красою і спокоєм. Величезні хресні страждання з таким спокоєм міг витримати лише Той, Хто усвідомлював, що через страждання і смерть здійснює остаточну перемогу над смертю. До Плащаниці в Турині під час останнього паломництва одних тільки католиків побувало близько трьох мільйонів чоловік. 
  Турин – багатоликий і не схожий на інші міста Італії: просторі площі, розкішні палаци, елегантні бульвари. Під час оглядової екскурсії по Турину ви побачите історичний центр міста з вишуканою архітектурою і величними палацами, Собор Сан Лоренсо, церкву Сан Філіппо Нері- найбільшу в Турині, Королівський палац, палац Мадама, а також Вежу Моле-Антонелліана, символ Турину, на яку при бажанні паломники можуть піднятися. Площа Карло Aльбepто, палац Каpініанo, Цитадель, Площа Bиктория Bенето і Собор Beликої Бoгoродиціі та  багато іншого.     
Вільний час. Переїзд в околиці Мюнхену. Прибуття у  готель, поселення.  Ночівля.

14 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину столиці Баварії. Божественна Літургія в УГКЦ у Мюнхені.
Відвідини могили Степана Бандери, панахида за загиблими, що віддали своє життя  за волю України. Знайомство з містом. Впродовж кількагодинної прогулянки по історичному центру Мюнхена ми побачимо всі головні визначні пам’ятки Мюнхена: Альтер Хоф, Хофброй, Резиденцію і Одеонсплац, пройдемо мимо палаців у стилі рококо до Баварському двору і Фрауенкірхе. Звичайно, побачимо Стару і Нову Ратушу.
Вільний час. Переїзд до Словаччини. Поселення у готель. Ночівля.

15 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину столиці Словаччини.
Братислава – наймолодша столиця Європи. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град. Фонтан Роланда і Стара Ратуша.
Вільний час. Переїзд до Австрії. Прибуття у Відень.
Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. 
Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.
Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Польщі.

16 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ярослава.
Відвідини Храму Преображення УГКЦ в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані. Подячна Божественна Літургія.
Переїзд до України. Прибуття до Львова орієнтовно о 16.00.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 13 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 13 сніданків;
– 2 вечері.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;
для бажаючих значок учасника військового паломництва від 20 €.
osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

Замовити паломництво: 

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (311 голоси, середня оцінка 4.64 із 5)
Loading...