Проща до місця об’явлення Богородиці у Люрді з нагоди 63-о міжнародного військового паломництва [8 -17 травня 2023]

Проща до місця об’явлення Богородиці у Люрді з нагоди 63-о міжнародного військового паломництва [8 -17 травня 2023]

Лагевніки – Прага – Париж – Невер – Люрд – Монпельє – Сан Ремо – Грац – Вадовіце

Період: 8 -17 травня 2023 року

Загальний кілометраж – 5550 км

Пожертва: 455 євро + 300 грн.

1 день (8.05, понеділок)

Зустріч паломників на автостоянці біля Центрального залізничного вокзалу м. Львова о 6.30, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова до Польського кордону. Проходження кордону. Переїзд до Лагевнік.


Санктуарій Святого Івана Павла ІІ, в Кракові на Білому морі – це унікальне місце, де паломники з усього світу знаходять спокій і спокій, моляться в дусі науки Святого, натхнені свідченням його життя. Цей храм був зведений 11 червня 2011 року та освячений 16 жовтня 2016 року в присутності Єпископату Польщі кардиналом Станіславом Дзівішем.

До складу святині входять: Нижня церква, відкрита для використання вірними у червні 2011 року, та Верхня церква, освячена кардиналом 23 червня 2013 року. У центрі Нижньої церкви знаходиться каплиця мощей, в середині якої, у вівтарі, зберігаються кровні мощі св. Івана Павла ІІ.

Верхня церква вражає багатством богословського змісту, вписаного в сакральне мистецтво, яке повною мірою представлено мозаїками, виготовленими «Centro Aletti» в Римі. Вірні також мають нагоду побачити рясу Івана Павла ІІ, позначену кров’ю святого від замаху на нього 13 травня 1981 року. Храму Преображення УГКЦ в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» , яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані.


Переїзд до Чехії. Прибуття у готель, поселення. Нічліг.

2 день (9.05, вівторок)

Сніданок. Ранішні молитви. Прибуття до центральної частини Праги. Екскурсія містом.


Ми почнемо прогулянку з Староміської площі – історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.

Маршрут охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25 євро).


Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

3 день (10.05, середа)

Ранішні молитви. Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом.


Лувр впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині.

Також оглянемо Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу.


Поселення у готель. Відвідини УГКЦ Святого Володимира, Божественна літургія. Вільний час. Вечірні молитви. Повернення у готель. Нічліг.

4 день (11.05, четвер)

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Невер. Відвідини церкви Св. Бернадети. Божественна Літургія.


Відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, у якому покоїться нетлінне  тіло святої Бернардети Субіру. Небачена популярність серед сучасників у Люрді не спокусили Бернадетту: незабаром вона покинула світ, щоб служити Богові в монастирі у м. Невера.

Через 12 років монашества, у важких муках, спричинених туберкульозом кісток, св. Бернадетта відійшла до Господа, щоб після смерті явило себе ще одне чудо: тіло 35-літньої монахині залишилося нетлінним і через довгі роки після її поховання. У 1933 році Папа Римський Пій Х проголосив Бернадетту Субіру святою.


Вільний час. Нічний переїзд у Люрд.

5 день (12.05, п’ятниця)

Прибуття до Люрду, поселення. Відпочинок, вільний час. Урочиста церемонія відкриття 60 міжнародного військового паломництва.


В лютому 1858-го року у Люрді Пречиста Діва Марія з’явилася 14-річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ”

Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників. Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, купелі у цілющій джерельній воді, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття.


Вільний час. Вечеря. Участь у процесії Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення у готель. Нічліг.

6 день (13.05, субота)

Ранішні молитви. Участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями слов’янських народів. Сніданок. Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду.

Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. У другій половині дня відвідини цілющих купелей, Хресна дорога, участь у процесії Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.

Хресна дорога військової делегації України. Вечеря у готелі. Участь у процесії Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю. Нічліг

7 день (14.05, неділя)

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідини купелів біля Гроту. Спільне фото української делегації.

Участь в інтернаціональній месі у підземній церкві на честь Святого Пія Х. Церемонія закриття 63-го Міжнародного військового паломництва.

Виселення з готелю. Переїзд до Монпельє, екскурсія містом.

Прогулянка затишними вуличками середньовічного торгового міста з оглядом головних його пам’яток: площі Комеді – центральної площі міста з чудовим фонтаном Трьох Грацій, Собору Святої Анни і церкви Святого Рока, покровителя Монпельє, масивного Кафедрального Собору Сен-П’єр. Крім того, ви побачите дві вцілілі вежі середньовічної фортечної стіни, яка колись оточувала історичний центр міста.

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг

8 день (15.05, понеділок)

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Сан Ремо. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Самостійне знайомство з містом.


Сан-Ремо – неймовірно веселе місто на березі Лігурійського моря в Італії. Невимушена атмосфера, яка тут панує, приваблює на відпочинок туристів з усієї земної кулі. Тут практично цілий рік відбуваються всілякі свята, конкурси, фестивалі.

Сан-Ремо – місто із давньою історією. Під час прогулянки ним тут і там можна зустріти старовинні особняки та шикарні палаци. Найбільш відомими пам’ятками архітектури вважаються вілла Альфреда Нобеля, палац Бореа Д’Ольмо, церква Мадонна справи Коста, храм Христа Спасителя, собор Сан Сіро. У місті багато музеїв. Більшість із них розміщені в історичних будівлях.


Вільний час. Нічний переїзд до Австрії.

9 день (16.05, вівторок)

Ранішні молитви. Прибуття у Грац. Екскурсійна оглядова прогулянка по центральній частині міста.


Грац — друге за розміром австрійське місто, центр відомого виноробного регіону Штирія. Високі Альпи міцною стіною захищають його від холодних вітрів та створюють комфортний і затишний клімат. Недаремно династія Габсбургів обрала Ґрац колись для своєї резиденції! Сьогодні старе місто славиться поєднанням австрійської та італійської архітектури: ідеально доглянуті палаци та вілли з цікавими внутрішніми двориками в стилі ренесансу і бароко, годинникова вежа на горі Шлоссберг із захопливою панорамою на червону черепицю міста, вузькі старовинні вулички, футуристична будівля музею Кунстхаус і штучний диво-острів, барвисті ярмарки і фестивалі.

В Ґраці починав свою кар’єру Арнольд Шварценеггер, проживав астроном Йоганн Кеплер а сьогодні в шести університетах вчиться молодь з усього світу, тож Ґрац неодмінно вразить вас своєю життєрадісною атмосферою.


Вільний час. Переїзд у транзитний готель. Нічліг.

10 день (17.05, середа)

Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Вадовіце. Самостійна оглядова прогулянка містом.


Вадовіце – родинне місто Івана Павла II. У Вадовіце пройшов життєвий шлях, пов’язаний з дитинством та молодістю Кароля Войтили. Музей був відкритий в його родинному будинку.

Музей, це пам’ять про життя Івана Павла II, його робота в Польщі до того моменту як, він покинув Краків на конклав у Римі, в 1978 році. Кімната, де Кароль Войтила народився і жив до 1938 року, на кухні – кілька предметів меблів . В інших кімнатах є вітрини, які містять документи Кароля Войтили, або оригінал або примірники, об’єкти, рукописи і твори, опубліковані до 16 жовтня 1978 року. На стінах є кілька фотографій пов’язаних з життям Кароля у тих місцях, які він часто відвідував.


Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова приблизно о 23,30.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника; 

– супровід досвідченого гіда-керівника;

– медичне страхування;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6 сніданків;

– 2 вечері.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– за бажанням значок учасника військового паломництва 20 євро

– обов’язкова оплата: “екскурсійний пакет” (55 євро), екскурсії та проїзд у громадському транспорті згідно програми, оплата за в’їзд у міста згідно програми.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявнісь таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

Related Blogs

Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...
Posted by admin | 26.05.2023
Благодійний дитячий духовно-реабілітаційний табір «Вільні діти» від Патріаршого Паломницького Центру УГКЦ [8-18 червня 2023]
Другий рік поспіль в Україні тривають активні бойові дії. Близько 15 млн жінок і дітей покинуло країну в рамках евакуації, деяка частина вже повернулась. При цьому велика кількість населення залишається...